Анонс навчальних курсів від Школи ІКТ
11.08.2021, 23:58
Наближається новий навчальний рік. Ви мрієте здобути статус "цифровий вчитель"? Для здійснення цієї мрії Школа ІКТ пропонує навчальні курси, які поліпшать вашу цифрову компетентність!

Алгоритм роботи з курсами:

1. Реєстрація та оплата курсу.

2. Отримання доступу до курсу на платформі Moodle

3. Робота з відео на платформі  Moodle. (необмежений час та можливість завантаження навчальних відео у власний гаджет, що дозволяє роботу офлайн та безкінечне використання навчальних відео)

4. Виконання тестового завдання та демонстрація власної роботи в будь-якому ресурсі курсу.

В цілому за роботу в курсі ви можете отримати 75 балів (тест - 35 балів, ваша власна робота в ресурсі - 40 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 52 бали). Тести розміщені на даній платформі, виконати їх можна в зручний для вас час, залежно від опрацювання курсу. Переглянути оцінки можна в журналі оцінок на платформі Moodle.

5. Отримання сертифікату про проходження курсу з вказаними, відповідно до курсу, годинами.

6. Дотримання академічної доброчесності: матеріали курсу назначені вам і тільки вам.

Категорія: Анонси Школи ІКТ | Додав: uthitel
Переглядів: 1013 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1