Навчальний курс "Canva For Education – розширюємо рамки освітнього процесу"
13.07.2021, 00:58

Canva - крос-платформний сервіс для графічного дизайну. Він все більше привертає увагу тим, що створення проєктів в сервісі будується на принципі перетягування готових елементів і варіюванні змінних шаблонів.

Графічний редактор дає доступ до вбудованої бібліотеки шаблонів, фотографій, ілюстрацій і шрифтів. Не дарма сервіс цікавить як рядових користувачів, так і професійних дизайнерів.

Для шкільних вчителів і їх учнів є безкоштовний продукт, що включає преміум-функції. Доступ до нього надається за заявками. Canva для освіти дозволяє школярам створювати спільні презентації, візуальні конспекти та інші матеріали, а вчителям - залишати до них коментарі і перевіряти роботи учнів свого віртуального класу. Canva працює в браузері, є додаток для смартфонів і планшетів на iOS і Android. Ще є програма, яку можна завантажити на комп'ютери Mac і Windows.

Віднедавна Canva стала просто незамінною  для вчителя, адже розширила свій набір шаблонів:

• інтерактивні презентації
  • освітні інфографіки
  • банери
  • плакати
  • відео
  • шаблони для мозкових штурмів та багато інших цікавинок, про які ви дізнаєтесь, опрацювавши даний курс

Також курс передбачає надання рекомендації, як отримати безкоштовну підписку на Canva for Education. Проте, навіть якщо ви не маєте такої підписки, то можливості ресурсу для освіти просто безмежні! Тим більше, є можливість співпраці, як із учнями, так і колаборація самих учнів. Розширте рамки освітнього процесу, опанувавши крутими можливостями даного ресурсу!

Алгоритм роботи з курсом:

1. Реєстрація та оплата курсу.
2. Створення мною для користувачів курсу безкоштовного облікового запису
в Office 365. Отримання доступу до курсу на платформі SharePoint
3. Робота з відео на платформі SharePoint. (необмежений час та можливість завантаження навчальних відео у власний гаджет, що дозволяє роботу офлайн та безкінечне використання навчальних відео)
4. Виконання тестового завдання та демонстрація власної роботи в будь-якому ресурсі курсу.
В цілому за роботу в курсі ви можете отримати 42 бали (тест - 12 балів, ваша власна робота в ресурсі - 30 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 29 балів). Виконати тести можна на платформі
Microsoft Forms , а оцінки переглянути можна в журналі на платформі Excel.
5. Отримання сертифікату про проходження курсу з вказаними, відповідно до курсу, годинами.
6. Дотримання академічної доброчесності: матеріали курсу назначені вам і тільки вам.

7. Бажано залишити коментар до курсу в кінці його проходження.

Напрями курсу: ІКТ, Робота закладу освіти, Практичні прийоми
Набуті компетентності після проходження курсу: інформаційно-комунікативна, громадянські та соціальні, управлінська
Очікувані результати навчання:
  • Загальне знайомство з ресурсом Сanva та його функціоналом
  • Швидке перетворення шаблонів Canva в дидактичні одиниці.
  • Як використати Canva в освітньому процесі без преміум акаунту
  • Як утворювати  класи, впорядковувати папки в Canva
  • Як створити власну презентацію та записати відео.
  •  Як працювати з учнями у Canva For Education
  • Як створити середовище для колаборації учнів в класі чи вдома
  • Як інтегрувати Canva For Education з Teams.
Ресурс буде корисним:
  • для вчителів-предметників
  • для вчителів початкових класів
  • для класних керівників
  • для вихователів дошкільних установ

Курс представлений наступними навчальними відео:

1. Сanva: знайомство з ресурсом

2. Canva: функціонал ресурсу

3. Canva: як швидко перетворити шаблон дидактичну одиницю.

4.Canva - використання в освітньому процесі без преміум акаунту

5. Сanva: працюємо з класами та папками

6. Сanva: робота з презетаціями та запис відео.

7. Canva For Education: як працювати з учнями

8. Сanva: інтеграція з Teams.

Ціна курсу: 200 грн. Після проходження курсу та виконання тестів можна отримати Сертифікат із зазначеними годинами (15 годин/або 0.5 в кредитах ЄКТС)
Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:

Категорія: Навчальний курс "Canva For Education – розширюємо рамки освітнього процесу" | Додав: uthitel
Переглядів: 760 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1