Чи готові ви до ефективних змін в своїй діяльності? З інноваційними програмами Office, розумними хмарними службами та засобами захисту світового рівня ви легко зможете досягати більшого! Опанувати їх вам допоможе навчальний курс "Microsoft Office 365 для освітнього процесу: основи знань"!

Почніть працювати з Office 365 безкоштовно

Педагоги, які придбають курс, отримають безкоштовну реєстрацію в Office 365 Education, що включає Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Sway, Form Strim, Microsoft Teams та додаткові інструменти для навчання. Варто лише заповнити реєстраційну анкету на курс.

Потужні освітні інструменти для кращих результатів навчання

Курс допоможе вчителям зекономити час, надавши їм інструменти для планування та підготовки завдань. Створить належні умови, щоб учні могли формувати необхідні для успіху навички за допомогою інструментів та програм, які розвивають творчість, комунікативні навички та вміння співпрацювати.

Економія часу з Teams

Знайомство із застосунком допоможе підтримати порядок у класах, зібравши бесіди, контент, завдання і програми в одному рішенні Microsoft Teams.

Організація роботи в класі з OneNote.

Організуйте свою роботу з блокнотом OneNote для класу, що вирізняється персональними робочими областями, бібліотекою контенту та середовищем, яке заохочує учнів до співпраці.

Цифрова розповідь зі Sway

Ви та ваші учні можете створювати високоякісні, інтерактивні цифрові історії за лічені хвилини, використовуючи свої фотографії, тексти, відео та інші мультимедійні матеріали.

Підготовка до заняття

Складання завдань, роздавання матеріалів або перевірка домашнього завдання — усе це забирає час. Оптимізуйте цю роботу зі Sway, OneNote та Teams.

Заохочуйте до командної роботи

• Якщо ви адміністратор, співпрацюйте та заощаджуйте час педагогів завдяки єдиному центру для занять і колективів.

• Легко спілкуйтесь з іншими й працюйте разом у реальному часі.

• Враховуйте індивідуальні потреби кожного учня за допомогою універсального набору інструментів, щоб обмінюватись інформацією та бути на зв'язку на заняттях і в позакласний час.

Пробудіть творчість у кожному учні

• Цікаві програми пробуджують творчість, заохочують до співпраці й розв'язання задач.

• Розумні інструменти сприяють незалежності учнів усіх рівнів здібностей.

Курс розкриє практичну сторону роботи з Office 365 саме для шкільного вчителя. Допоможе знайти рішення при будь-якій формі навчання.

Після проходження курсу  (термін - 10 днів) кожен учасник зможе пройти тестування та отримати сертифікат, який засвідчить отримані знання.

Перелік навчальних відео курсу

1 Знайомство з курсом Microsoft Office 365

2 Створення облікових записів в Microsoft Office 365

3. Що таке OneNote? Відмінності між версіями OneNote.

4. Додавання нових розділів, сторінок. Створення нотаток у OneNote.

5. Додавання та вставлення контенту у OneNote.

6. Малювання, математичні функції у OneNote.

7. Вставка власних фото, відео та аудіо у OneNote.

8. Вставка зовнішнього контенту та шаблонів у OneNote

9. Надання спільного доступу у блокнотах OneNote

10. Створення опитувань та тестів у Microsoft Forms -1

11. Створення опитувань та тестів у Microsoft Forms -2

12. Створення блокнота для занять у OneNote. Поширення сторінок і розділів у блокноті.

13. Перевірка робіт учнів у OneNote. Коментування та видалення сторінок.

14. Sway: Знайомство з додатком. Створення презентацій.

15. Sway: налаштування, поширення. Створення презентацій із документів

16. Microsoft Teams: Вхід та знайомство із застосунком

17. Microsoft Teams: Вхід та планування наради зі своєю командою чи класом

18. Microsoft Teams: Початок роботи в команді класу.

19. Microsoft Teams: Спілкування в команді класу.

20. Microsoft Teams: Створення завдань для учнів та їх оцінювання. (21 хв)

21. Microsoft Teams: Додавання файлів та програм.  (15 хв)

22. Microsoft Teams: Використання Блокнота OneNote для класу в Teams.  (11 хв)

Після проплати та надання доступу, ви будете мати можливість переглядати відео просто на сайті

тут: "Microsoft Office 365 для освітнього процесу: основи знань"!

Алгоритм роботи з курсом:

1. Реєстрація та оплата курсу.

2. Отримання доступу до курсу на платформі Moodle

3. Робота з відео на платформі  Moodle. ( час - місяць та можливість завантаження навчальних відео у власний гаджет, що дозволяє роботу офлайн та безкінечне використання навчальних відео)

4. Виконання тестового завдання та демонстрація власної роботи в будь-якому ресурсі курсу.

В цілому за роботу з курсом ви можете отримати 52 бали (тест - 12 балів, ваша власна робота в ресурсі - 40 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 75% від загальної кількості балів (або 39 балів). Тести розміщені на даній платформі, виконати їх можна в зручний для вас час, залежно від опрацювання курсу. Переглянути оцінки можна в журналі оцінок на платформі Moodle.

5. Отримання сертифікату про проходження курсу з вказаними, відповідно до курсу, годинами.

6. Дотримання академічної доброчесності: матеріали курсу назначені вам і тільки вам.

Напрями курсу: ІКТ, Робота закладу освіти, Практичні прийоми
Набуті компетентності після проходження курсу: інформаційно-комунікативна, громадянські та соціальні, управлінська

Ресурс буде корисним:
  • для вчителів-предметників
  • для вчителів початкових класів
  • для класних керівників
    Ціна курсу: 350 грн. Після проходження курсу та виконання тестів можна отримати Сертифікат із зазначеними годинами ((30 годин/або 1  кредит ЄКТС)
    Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням: