Чи готові ви до ефективних змін в своїй діяльності? З інноваційними програмами Office, розумними хмарними службами та засобами захисту світового рівня ви легко зможете досягати більшого! Опанувати їх вам допоможе навчальний курс "Microsoft Office 365 для освітнього процесу: основи знань"!

Почніть працювати з Office 365 безкоштовно

Педагоги, які придбають курс, отримають безкоштовну реєстрацію в Office 365 Education, що включає Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Sway, Form Strim, Microsoft Teams та додаткові інструменти для навчання. Варто лише заповнити реєстраційну анкету на курс.

Потужні освітні інструменти для кращих результатів навчання

Курс допоможе вчителям зекономити час, надавши їм інструменти для планування та підготовки завдань. Створить належні умови, щоб учні могли формувати необхідні для успіху навички за допомогою інструментів та програм, які розвивають творчість, комунікативні навички та вміння співпрацювати.

Економія часу з Teams

Знайомство із застосунком допоможе підтримати порядок у класах, зібравши бесіди, контент, завдання і програми в одному рішенні Microsoft Teams.

Організація роботи в класі з OneNote.

Організуйте свою роботу з блокнотом OneNote для класу, що вирізняється персональними робочими областями, бібліотекою контенту та середовищем, яке заохочує учнів до співпраці.

Цифрова розповідь зі Sway

Ви та ваші учні можете створювати високоякісні, інтерактивні цифрові історії за лічені хвилини, використовуючи свої фотографії, тексти, відео та інші мультимедійні матеріали.

Підготовка до заняття

Складання завдань, роздавання матеріалів або перевірка домашнього завдання — усе це забирає час. Оптимізуйте цю роботу зі Sway, OneNote та Teams.

Заохочуйте до командної роботи

• Якщо ви адміністратор, співпрацюйте та заощаджуйте час педагогів завдяки єдиному центру для занять і колективів.

• Легко спілкуйтесь з іншими й працюйте разом у реальному часі.

• Враховуйте індивідуальні потреби кожного учня за допомогою універсального набору інструментів, щоб обмінюватись інформацією та бути на зв'язку на заняттях і в позакласний час.

Пробудіть творчість у кожному учні

• Цікаві програми пробуджують творчість, заохочують до співпраці й розв'язання задач.

• Розумні інструменти сприяють незалежності учнів усіх рівнів здібностей.

Курс розкриє практичну сторону роботи з Office 365 саме для шкільного вчителя. Допоможе знайти рішення при будь-якій формі навчання.

Ціна курсу: 350 грн

Після проходження курсу  (термін - місяць) кожен учасник зможе пройти тестування та отримати сертифікат, який засвідчить отримані знання.

Перелік навчальних відео курсу тут: "Microsoft Office 365 для освітнього процесу: основи знань"!

Ціна сертифіката - 50 грн
Після реєстрації, ви  отримаєте реквізити для оплати курсу. В реєстраційній анкеті на курс потрібно обов'язково вказати свій логін на сайті Школа ІКТ, після здійснення реєстрації. Це для того, щоб отримати доступ до курсу "Microsoft Office 365 для освітнього процесу: основи знань".  Ви переходите за кнопкою "Реєстрація" . Обираєте або свій обліковий запис в google або у Фейбук.  Таким чином завершуючи реєстрацію.

Після проплати потрібно відписати на електронну скриньку uthitel@gmail.com, вказавши своє прізвище та ім'я і одразу очікувати доступ до курсу.

Реєстраційна форма