Шановні колеги, пропоную взяти участь в освітньому проєкті "Школа інформаційно-комунікативних технологій". Не варто зайвий раз переконувати, на скільки міцно цифрові технології входять в освітній процес. Тому можу поділитись знаннями не про одну сотню онлайн - застосунків та ідеями щодо їх практичного використання. Навчання  гнучке, відповідно до побажань учасників, що виясняться  за допомогою анкетування та "живого спілкування" на уроках-вебінарах.

Навчальні напрямки:

1. Освітні онлайн-застосунки для проєктних методів, "перевернутого навчання", фідбеку, колаборації учнів, формувального оцінювання, тощо.
2. Робота із застосунками Offise 365.
3. Створення та адміністрування власних сайтів на платформі Ucoz.
4. Редагування Вікіпедії та використання вікіпроєктів в освітньому процесі.
5. Новітні методики та технології навчання: змішане навчання, дистанційне навчання, "Flipped classroom", Project Based Learning, Case study, тощо.

Графік уроків-вебінарів:

2 рази в місяць + 1 міні-курс, який передбачає навчання за відео-інструкціями по темі місяця.

Середовище занять:

Microsoft Teams. Надаються консультації, як користуватись застосунком.

Ціна навчання:

150 грн в місяць  Частина коштів використовується на благочинність.

Сертифікати

Учасники "Школи ІКТ" будуть отримувать сертифікати, які підтверджуватимуть їх місячне навчання в Школі ІКТ або проходження курсів.

Специфіка роботи Школи ІКТ

• Найбільша кількість  матеріалів та методичних порад розміщена в закритій групі «Навчання в «Школі ІКТ» у Фейбук.  Там же колеги діляться своїми домашніми завданнями, які виконують після вивчення нового онлайн-застосунку. Це сприяє обміну досвідом та поповнення своїх методичних скарбничок.
  • Кожен «учень» постійно може отримати  консультацію  через зручні для них соцмережі чи електронну пошту.
  • Всі наступні вебінари розпочинаються з аналізу помилок за міжвебінарний період, не зважаючи, що помилки  аналізуються і в закритій групі. Це сприяє тому, що колеги ґрунтовно опановують  застосунки..
  • Також вчителі отримують сертифікати, якщо свої напрацювання розміщують на  сайті «Учительська світлиця».
  • Всім зареєстрованим в «Школі ІКТ»,  створюються безкоштовні облікові записи в Offise 365 із наданням прав адміністратора для створення облікових записів уже для своїх учнів.

Зацікавились? Тоді заповнюйте анкету та очікуйте швидкого звязку!