"Технології не замінять вчителів. Але вчителі, які використовують технології, можливо, замінять тих, хто їх не використовує. "

Рей Кліффорд

 

Шановні колеги, пропоную взяти участь в освітньому проєкті "Школа інформаційно-комунікативних технологій". Не варто зайвий раз переконувати, на скільки міцно цифрові технології входять в освітній процес. Тому можу поділитись знаннями не про одну сотню онлайн - застосунків та ідеями щодо їх практичного використання. Навчання  гнучке, відповідно до побажань учасників, що виясняється  за допомогою анкетування та "живого спілкування" на уроках-вебінарах.

Про Школу ІКТ

 

 
План роботи на 2 семестр 2020\2021
 

 

План роботи на листопад-грудень 2021 та січень-лютий 2022 рік
 

Навчальні напрямки:


1. Освітні онлайн-застосунки для проєктних методів, "перевернутого навчання", фідбеку, колаборації учнів, формувального оцінювання, тощо.
2. Робота із застосунками Offise 365.
3. Створення та адміністрування власних сайтів на платформі Ucoz.
4. Редагування Вікіпедії та використання вікіпроєктів в освітньому процесі.
5. Новітні методики та технології навчання: змішане навчання, дистанційне навчання, "Flipped classroom", Project Based Learning, Case study, тощо.

Суб'єкт підвищення кваліфікації

Освітній проєкт "Школа інформаційно-комунікативних технологій" (далі "Школа ІКТ", тьютор ФОП Кодола Валентина Іванівна, як суб’єкт підвищення кваліфікації,  має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає різні види  діяльності  з метою підвищення професійної кваліфікації) пропонує підвищити свою кваліфікацію саме в рамках даного освітнього проєкту.

 • ФОП Кодола Валентина Іванівна

 • Код  надання адміністративних послуг  421818418573 

 • Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:31.08.2021, 2010350000000038415

 • Код КВЕД: 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний)

Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників


Графік уроків-вебінарів:

2 рази в місяць + 1 міні-курс, який передбачає навчання за відео-інструкціями по темі місяця.

Середовище занять:

Microsoft Teams. Надаються консультації, як користуватись застосунком.


Ціна навчання:

250 грн в місяць, що включає 2 вебінари, участь у закритій групі, мою підтримку 24\7 та 2 сертифікати про підвищення кваліфікаційного рівня педагога.  Частина коштів використовується на благочинність.

 Сертифікати

Учасники "Школи ІКТ" отримують сертифікати, які підтверджуватимуть їх місячне навчання в Школі ІКТ або проходження курсів.

 

Специфіка роботи Школи ІКТ

 • Найбільша кількість  матеріалів та методичних порад розміщена в закритій групі «Навчання в «Школі ІКТ» у Фейсбук.  Там же колеги діляться своїми домашніми завданнями, які виконують після вивчення нового онлайн-застосунку. Це сприяє обміну досвідом та поповнення своїх методичних скарбничок.
 • Кожен «учень» постійно може отримати  консультацію  через зручні для них соцмережі чи електронну пошту. 
 • Всі наступні вебінари розпочинаються з аналізу помилок за міжвебінарний період, не зважаючи, що помилки  аналізуються і в закритій групі. Це сприяє тому, що колеги ґрунтовно опановують  застосунки..
 • Також вчителі отримують сертифікати, якщо свої напрацювання розміщують на  сайті «Учительська світлиця».
 • Всім зареєстрованим в «Школі ІКТ»,  створюються безкоштовні облікові записи в Offise 365 із наданням прав адміністратора для створення облікових записів уже для своїх учнів.
   

Зацікавились? Тоді заповнюйте анкету та очікуйте швидкого зв'язку!