Відеогляд

Історичні кейси - "цифрові" конспекти уроків

Через недосконалість сучасних підручників, учителю доводиться шукати шляхи покращення навчального процесу. Так ще в 2007 році з'явилась ідея створити “Учнівські сторінки”, своєрідні міні – підручники, до уроків історії. Тут подаються:

• питання для повторення домашнього завдання, що сприяє формуванню позитивних емоцій та творчій атмосфері на уроці, бо питання вчителя не застають учнів зненацька і не лякають їх. Питання носять репродуктивний та творчий характер, мають спрямування на повторення раніше вивчених тем, дат, понять.
  • Тема уроку розкривається у вигляді таблиць, схем, тез, опорних конспектів, що розвиває зорову пам’ять дітей, навчає систематизувати та конкретизувати тему уроку.
  • На сторінках даються алгоритми роботи із термінами, історичними портретами, інтерактивними завданнями тощо.
  • До уроку формуються домашні завдання, що мають диференційований зміст і дають можливість учнів зробити вибір у їх виконанні.

Для того, щоб учні могли користуватись такими «Учнівськими сторінками» без друкування їх, виникла ідея  використати застосунок Microsoft – OneNote,

Таким чином, "Учнівські сторінки" стали "цифровими" історичними кейсами до уроків історії України, всесвітньої історії, правознавства для 7-11 класів.

Всі уроки доповнені

• мультимедійними матеріалами (відео, презентаціями, ілюстраціями),
  • посиланнями на ресурси, де створювались тести, дидактичні ігри, інший інтерактивний матеріал до уроків.
  • зовнішніми посиланнями на додаткові матеріали по темі.

Кейси постійно поповнюються. Хто має доступ до них, також має можливість це використовувати,бачачи ці зміни.

Кейси можна використовувати, як "цифрові" конспекти та матеріали для роботи з учнями, адже кожен, хто має доступ, також має можливість матеріали копіювати та поширювати.

Якщо ви не маєте облікового запису і маєте бажання повноцінно працювати в Office 365, то, маючи права адміністратора Microsoft, обліковий запис вам створю.

Кейси в себе включають

1. Уроки історії України 7-11 класи
2. Уроки всесвітньої  історії 7 - 11 класи
3. Правознавство 9 клас