Навчальний курс "Освітні можливості віртуальних дошок"
12.07.2021, 00:07
У вчителів все частіше викликають інтерес онлайн дошки з наділеними функціями візуалізації навчання.
Безумовно, такі сервіси, як платформа для спільної творчості, можуть стати відмінними інструментами
для віддаленого спілкування з вашими учнями, для роботи в командах. Даний курс присвячений знайомству з онлайн дошками, які можна використати:
  • Для створення візуального есе, плакатів, стендів, стін для привітання, спілкування.
  • Для наповнення портфоліо.
  • Можна проводити мозковий штурм в групі або обговорення.
  • Для фідбеку (швидкого зв"язку).
  • Для створення ментальних мап.
  • Для візуалізації освітнього процесу.
  • Для дистанційного та змішаного навчання. Адже вчитель може віддалено стежити за навчальною діяльністю учнів в режимі реального часу, коригуючи їх роботу.

Всі дошки, представлені в курсі, мають індивідуальні особливості, але їхні можливості доцільні для всіх шкільних предметів та різних вікових груп.
Всі дошки мають безкоштовну версію та, фактично, не потребують учнівської реєстрації, що дуже спрощує їх використання.
Курс представлений 8 відео.

1. Розумна онлайн дошка AutoDraw (тривалість 23 хв )
2. IDroo - навчальна віртуальна дошка для занять (тривалість 20 хв)
3. Whiteboard - онлайн дошка для швидкого виконання завдань (тривалість 27 хв )
4. Співпраця у віртуальній дошці NoteBookCast (тривалість 21 хв )
5. Conceptboard - онлайн дошка для спільної роботи в командах і проєктах (тривалість  31 хв)
6. Witeboard - швидкий та простий спосіб роботи з класом (тривалість 13 хв)
7.Draw Chat - віртуальна дошка для відеоконференцій і не тільки (тривалість 38 хв )
8. Whiteboard.chat - багатофункціональна онлайн дошка (тривалість 55 хв)

Алгоритм роботи з курсом:

1. Реєстрація та оплата курсу.
2. Створення мною для користувачів курсу безкоштовного облікового запису
в Office 365. Отримання доступу до курсу на платформі SharePoint
3. Робота з відео на платформі SharePoint. (необмежений час та можливість завантаження навчальних відео у власний гаджет, що дозволяє роботу офлайн та безкінечне використання навчальних відео)
4. Виконання тестового завдання та демонстрація власної роботи в будь-якому ресурсі курсу.
В цілому за роботу в курсі ви можете отримати 42 бали (тест - 12 балів, ваша власна робота в ресурсі - 30 балів). Для успішного завершення та отримання сертифікату достатньо набрати 70% від загальної кількості балів (або 29 балів). Виконати тести можна на платформі
Microsoft Forms , а оцінки переглянути можна в журналі на платформі Excel.
5. Отримання сертифікату про проходження курсу з вказаними, відповідно до курсу, годинами.
6. Дотримання академічної доброчесності: матеріали курсу назначені вам і тільки вам.

7. Бажано залишити коментар до курсу в кінці його проходження.

Напрями курсу: ІКТ, Робота закладу освіти, Практичні прийоми
Набуті компетентності після проходження курсу: інформаційно-комунікативна, громадянські та соціальні, управлінська
Ціна курсу: 200 грн. Після проходження курсу та виконання тестів можна отримати Сертифікат із зазначеними годинами (15 годин/або 0.5 в кредитах ЄКТС)
Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:

Категорія: Навчальний курс "Освітні можливості віртуальних дошок" | Додав: uthitel
Переглядів: 1032 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1