Вебінар "Новинки онлайн-ресурсів або Як успішно розпочати навчальний рік"

Як розпочати новий навчальний рік на фоні складної епідемічної ситуації в Україні? Як оптимізувати початок нового навчального року в  різних формах навчання: очна, змішана, дистанційна? Насамперед, кожен вчитель має відчути задоволення від процесу підготовки до уроків, створити ефективний освітній матеріал, а учні мають уже з перших уроків цікавою стежиною прямувати до знань. Саме для цього й існують різноманітні онлайн-ресурси, які допоможуть вчителю реалізувати поставлені завдання, враховуючи різні форми навчання.
1. Вам необхідний естетично оформлений лонгрід? Ви хочете створити креативне цифрове портфоліо? Bulbapp стане вам у цьому помічником.  І ви дізнаєтесь, як з ним працювати.
2. Не є секретом, що в грі сучасні учні краще засвоюють навчальний матеріал. Скажете, треба витратити багато часу, щоб його підготувати? Зовсім ні. З Educandy ви можете створювати інтерактивні навчальні ігри в лічені хвилини. Все, що вам потрібно, це ввести декілька  слів, об'єднаних однією темою або створити невеликий тест за представленими шаблонами. А далі Educandy перетворює ваш контент в відмінні інтерактивні вправи.
3. Веб-квести - це те, що зразу захопить ваших учнів. Освітня платформа Learnis унікальна, насамперед, тим, що вона володіє багатофункціональністю. З її допомогою можна створити

•      освітні квести
  •      дидактичні ігри (СВОЯ ГРА)
  •      термінологічні словники (флеш-картки)
  •      інтерактивне відео.

Цікаво?

Вебінар відбувся 25 серпня о 16.00. Але ви можете замовити запис ( 2 години) вебінару, презентацію до вебінару та зразки вправ за ресурсами, про які йшла мова на вебінарі.
Ціна: 100 грн

Після реєстрації, ви  отримаєте реквізити для оплати вебінару.
Після проплати потрібно відписати на електронну скриньку, вказавши своє прізвище та ім'я:

Реєстраційна форма