Вебінар "Вчергове про гейміфікацію або Як зробити урок цікавим та змістовним"
07.09.2021, 22:59

Програма підвищення кваліфікації

Мета вебінару:

Звісно, що вчителю потрібно мати "цифрові" знання, щоб використати правильні ресурси для гейміфікації та зробити завдання в таких ресурсах. Отже, незважаючи на те, що процес впровадження гейміфікації у навчальний процес потребує часу та підготовки з боку вчителя, результат може перевершити сподівання – учні з радістю будуть йти на уроки та більш старанно готуватись до них, і навіть найскладніший матеріал засвоюватимуть набагато швидше та легше!

Короткий зміст вебінару:

Як зацікавити сучасного учня навчальним матеріалом? Як залучити учнів різних навчальних рівнів до роботи на уроці? Як стимулювати учнів до підготовки домашнього завдання?

Одним із найефективніших засобів є гейміфікація  на уроці.

Гейміфікація — це використання ігрових елементів (гри) у неігрових процесах. Одним з таких процесів є освіта. Гейміфікація — це використання ігрових елементів (гри) у неігрових процесах. Одним з таких процесів є освіта.

Елементи гри, які роблять її привабливою для учнів.

1. Здорове суперництво

2. Досягнення певного рівня складнощів у грі викликає в учнів азарт

3. Ризик. Адреналін зашкалює і учень прагне максимально використати свої знання.

4. Відносний рівень складнощів. Адже дуже складна гра швидко притупить інтерес.

5. Емоційна складова. Якщо ми переживаємо емоції, то ці дії ми більше запам'ятовуємо

6. Винагорода. Нею можуть бути бонуси у грі, які перетворюються в бали.

Ресурси, які будуть опрацьовані в ході вебінару:
І. Blooket - легко створити завдання ( є один лайфхак :). про нього почуєте на вебінарі),  які розкриваються за допомогою різних видів ігор. Учням обліковий запис не потрібно створювати. Ресурс безкоштовний. Ігри носять назви:

Крипто хакер

Деякі надзвичайно безпечні та хаотичні хакерські забави!
Відповідайте на питання, щоб видобувати Crypto і зламувати інших, проникаючи в їх захист, щоб викрасти їхнє багатство
Швидкість та розуміння
Запропоновано 3+ гравців
Золотий квіз

Захоплюючі повороти та скрині, повні золота!
Побудуйте своє багатство в цьому хаотичному режимі, відповідаючи на запитання, щоб заробити золото та забрати його у інших гравців
Запропоновано 3+ гравців

Оборони свою вежу
Відповідайте на питання, будуйте вежі та розробляйте свій захист, щоб захистити себе від хвиль Злих Блоків
Запропоновано 2+ гравців

Кав'ярня
Подавайте їжу клієнтам, поповнюйте свої запаси, відповідаючи на запитання, і купуйте оновлення, щоб створити чудове кафе.
Швидкість і фокусування
Запропоновано 2+ гравців

Щасливе королівство
(гра для домашньої роботи, яка сприяє запам'ятовуванню матеріалу)
Утримуйте королівство, відповідаючи на різноманітні запити гостей та керуючи своїми обмеженими ресурсами
Стратегія та точність
Необмежена кількість гравців
Тільки домашнє завдання

Ще два ресурси будуть секретом. Але це абсолютно нові ігрові ресурси :)

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,15 кредиту ЄКТС) включаючи практичну роботу.

адміністраторам закладів освіти,

•

Вебінар  відбувся 18 вересня. Можна отримати  запис вебінару,  презентацію та сертифікат після виконання завдань в одному з ресурсів, розглянутих на вебінарі.  Вартість : 200 грн.

• Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 1248 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.3/3
1 olyankap • 13:24, 09.09.2021
Доброго дня. Як зареєструватися?
2 uthitel • 22:44, 18.09.2021
То було ж посилання на реєстраційну анкету і зараз є)
3 tamaradrotenko0000 • 20:46, 20.09.2021
Добрий вечір. Не має у переліку вебінарів теми вашого. Тому не зрозуміло куди додавати матеріал