Вебінар «НУШ: розвиток м’яких навичок або “soft skills” із платформою шаблонів Genially».
04.08.2022, 16:36

«Я напишу «мир» на твоїх крилах, і ти облетиш весь світ».

~ Садако Сасакі

Зізнайтеся: у вашому шкільному житті був учитель, який назавжди зайняв особливе місце у вашому серці. А тепер, ставши вчителем, ви цінуєте їх ще більше! Коли згадуєте ті часи, що спадає на думку? Їхня пристрасть до свого предмету чи, можливо, їхня здатність пояснювати складні поняття? Можливо тому, що їхні заняття були найвеселішими. Або, можливо, тому, що вони були такими добрими і завжди дбали про те, щоб ви почувались невимушено на уроці, і допомагали вам повністю розкрити свій потенціал.

Й інколи це заключається не в тому, що вчитель багато знає про свій предмет і майстерно його викладає. Це також може бути тому, що такий вчитель здатен навчити студентів керувати своїми емоціями , краще розуміти себе, піклуватися про власне благополуччя та повністю розкрити свій потенціал.

Багато досліджень у галузі психології навчання чітко стверджують, що відчуття приємних емоцій під час навчання допоможе досягти  більш значущого та тривалішого навчання. Саме цьому й підпорядковане Learning Social Emotional and Ethica або (SEE) Learning

Learning Social Emotional and Ethica  або (SEE) Learning – це інструмент розвитку м’яких навичок або “soft skills”. Як-от, уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати своїми емоціями, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою і виважено йти за лідерами тощо. Таке навчання розвиває в учнівства усвідомленість, співпереживання та залученість.

НУШ передбачає розвиток м’яких навичок або “soft skills”. Як же можна здійснити це практично та ще в умовах дистанційного навчання? Тобто, які прийоми роботи з учнями НУШ сприятимуть розвитку цих наскрізних навичок 21 століття?  Саме це і є метою вебінару «НУШ: розвиток м’яких навичок або “soft skills” із платформою шаблонів Genially».

Короткий зміст вебінару

Особисто для мене розвиток м'яких навичок – це не набір вправ, які можна інтегрувати в урок або проводити як окреме заняття. Це поурочна робота вчителя, яка невимушено формуватиме комунікативні навички, використовуючи командну роботу, сприятиме креативному й критичному мисленню, навчатиме керувати своїми емоціями, формуватиме лідерські навички тощо. І при цьому ми маємо врахувати, що матимемо справу з «візуалами» та формувальним оцінюванням. Отже:

1. Теоретична частина, під час якої ви дізнаєтесь про:
  •  «soft skills».
  • 7 причин інтегрувати емоційне виховання у свої заняття
  • Як сприяти емоційному вихованню в класі
  1. Ресурсна частина: Оглядове знайомство з ресурсом.

(Хто не знайомий з ресурсом , постараюсь коротко і доступно схарактеризувати основні функції)

Детально про ресурс можна дізнатись із

Вебінару Вебінар: Genial.ly – ресурс для реалізації геніальних ідей креативного вчителя

Курсу Навчальний курс "Genially – ресурс для реалізації геніальних ідей креативного вчителя"

1. Практична частина: Підказка ідей і заходів, щоб надихнути вас і щоб ви могли негайно почати застосовувати емоційну освіту в освітньому процесі. Також поговоримо про «візуалізацію» та формувальне оцінювання із використанням шаблонів Genially.

Анонс вебінару

Вебінар  відбувся  12 серпня о 16.00. Доступний запис вебінару та додаткові матеріали.  Вартість: 150 грн.

.

Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запрошення та інструкції, як приєднатись до вебінару. Після вебінару всім учасникам доступний запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням.
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 486 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1