Вебінар "NearPod - застосунок для ефективного цифрового навчання"
21.07.2021, 20:32

Nearpod - надзвичайно цікавий інструмент для сучасного вчителя. Він дозволяє створювати презентації, до яких входять:

• текст,
  • посилання на сторонні ресурси,
  • зображення,
  • відео,
  • тести,
  • опитувальники,
  • ігри, тощо.

Також  вчитель може ділитися ними. Для цього необхідно надіслати учням код презентації або послання і вони підключаться до загального дійства через свої смартфони. За допомогою програми учні можуть виконувати завдання вчителів. У режимі домашнього завдання діти можуть працювати з презентаціями,  не підключаючись до загальної сесії. Ресурс надзвичайно корисний при очному, змішаному та дистанційному навчанні.

Вчитель може регулювати час роботи над слайдами, адже саме він в класній роботі перемикає слайди. Це спонукає учнів до зосередженої роботи над навчальним матеріалом. Такі уроки не тільки ефективні, а й невимушені та веселі. З основними функціями та практичним використанням застосунку Nearpod можна познайомитись на вебінарі  "NearPod - застосунок для ефективного цифрового навчання"

Ресурс буде корисним:
  • для вчителів-предметників
  • для вчителів початкових класів
  • для класних керівників
  • для вихователів дошкільних установ

Вебінар  відбувся 27  липня о 16.00. В доступі -  запис вебінару (3 години) , навчальне відео, презентація.  Вартість : 200 грн. Офіційні сертифікати (4 год) учасники отримають до кінця серпня на поштові скриньки.

Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 817 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1