Вебінар "Ментальні мапи - техніка візуалізації мислення або Читай! Аналізуй! Систематизуй! Твори!"
20.02.2022, 21:27

Вебінар "Mind Mapping в освітньому процесі, або Як змусити мозок учнів працювати краще", за словами учасників, розкрив для них поняття "ментальна мапа". Ми опрацювали декілька ресурсів, як кажуть, на різний смак. Але ментальних мап існує дуже багато й серед них є ті, які дійсно відрізняються оригінальністю, доступністю, використанням в комп'ютері та учнівських смартфонах. Тому вирішено було продовжити розмову. Саме цій темі й присвячено даний вебінар.

Мета вебінару:

Використання ментальних мап на навчальному занятті розширює можливості організації інтерактивного навчання. Ментальні мапи дозволяють реалізувати широкий спектр можливостей загальнодидактичних методів навчання, що визначають різний характер навчальної діяльності: пояснювально-ілюстративного, репродуктивного, методу проблемного викладу, частково-пошукового, дослідницького.

Короткий зміст вебінару
Суть методики ментальних карт полягає в тому, що виділяється основне поняття, від якого потім відгалужуються завдання, ідеї, окремі думки і кроки, необхідні для реалізації конкретного проекту або задумки. Далі - більше. Точно так само, як і основну, більш дрібні гілки можуть ділити ще на кілька гілок-підпунктів. Виходить, що ментальна карта відображає асоціативні зв'язки в мозку її творця. Ніякого сухого матеріалу, довгих розумних фраз, стенографії та інших способів збереження і передачі інформації. Тому і подальша робота з такими ментальними картами не викликатиме дискомфорт і відторгнення. Більше того, з ними буде працювати цікаво і продуктивно.

На вебінарі
  • Продовжимо знайомство з "Правилами роботи з ментальними мапами".
  • Буде розглянуто декілька ресурсів, які є безкоштовними у використані та з яких ви зможете обрати ті, які найбільше підійдуть вам у роботі.
  • Практичні вправи зразу продемонструють вам можливості ресурсів для створення ментальних мап.
  • Отримаєте рекомендації, як залучити учнів до спільної чи індивідуальної роботи над мапою в офлайн чи дистанційному навчанні.
  • Лайфаки та секретики :)

•

Вебінар   відбувся  5 червня 2022.  Запис вебінару, інші дидактичні матеріали, презентацію та сертифікат можна отримати розсилкою після реєстрації та проплати. .  Вартість : 150 грн.

РЕЄСТРУЙТЕСЬ  В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВАМ ЦЕ ДІЙСНО ТРЕБА!!!!

Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 549 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1