Вебінар-майстерка "Систематизація «цифрових» дидактичних одиниць або «Ази» цифрової компетентності і не тільки…"
28.09.2021, 22:33

Актуальність теми

Нині перед освітянами постає дилема: навчати сьогоднішніх учнів знанням і потребам вчорашнього дня або сприяти їх когнітивному (інтелектуальному, особистісному) розвитку та формування уміння самонавчатися ? Існуючі стандарти освіти не спроможні вирішити другу проблему, оскільки є детермінованими і не розраховані на динамічний і нестійкий характер вимог ринку праці завтрашнього дня.

Вирішенню цієї проблеми сприяють цифрові навички вчителя. Інформаційно-цифрова компетентність є однією з важливих компетентностей у концепції Нової української школи і розглядається як «впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) для створення, пошуку,
обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні. Інформаційна й медіа-грамотність, основи програмування, алгоритмічне мислення, роботи з
базами даних, навички безпеки в Інтернеті та кібербезпеці. Розуміння етики роботи з інформацією (авторське право, інтелектуальна власність тощо).

Але, як показує практика, варто почати не з опанування складних ресурсів, а з "азів" цифрової освіти. Часом чую від колег: Я "чайник", у мене нічого не вийде.... На це у мене є відповідь: Не кажи "не вмію", а кажи "навчуся". І дійсно, головне бажання людини самовдосконалюватись. Звісно, як тьютор Школи ІКТ, завжди надаю підтримку колегам.

Мета вебінару-майстерки:

Продемонструвати найпростіші форми роботи з соціальними мережами, ресурсами, сайтами з метою систематизації освітніх онлайн ресурсів та виконаних в них робіт. Навчити ділитись своїми ресурсами з колегами та учнями.

План вебінару-майстерки:

Дане заняття присвячене темі роботи з найпростішими елементами "цифрової освіти"

Теоретична частина

„1. Робота з ФБ: додавання матеріалу, створення груп публічних та закритих
2. Робота із „закладками в браузерах Mozilla Firefox та Google на комп'ютері (додавання необхідних сайтів до закладок, створення папок)
3. Систематизація закладок в ресурсі Symbaloo.
4. Створення цифрового портфоліо, конспектів уроків  у додатку Microsoft OneNote
5.Classmill як платформа для систематизації навчального матеріалу та створення онлайн уроків та курсів для навчання.
УВАГА: ХТО НЕ МАЄ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ В Microsoft 365, ОТРИМАЄ ЙОГО БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ УЧАСТІ У ВЕБІНАРІ З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОГО ВИКОРИСТАННЯ.

Практична частина "Як  просто провести інтерактивний урок"
Учасники вебінару самі побудуть в ролі учнів на інтерактивному уроці.

4. Предметна компетентність, до змісту якої входить володіння певними засобами навчання у сфері навчального процесу (спеціальність).

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 3 години (0,1 кредиту ЄКТС) включаючи практичну роботу.

адміністраторам закладів освіти,

•

Вебінар  відбувся 2 жовтня 2021.  Доступний  запис вебінару, 4  посилання на навчальні відео,   презентація та сертифікат, який засвідчить теоретичні та практичні навички отримані на вебінарі-майстерці.  Вартість : 200 грн.

• Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 610 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1