Вебінар-майстерка: «BookWidgets – унікальний інструмент для дистанційного навчання: функціонал, новинки, методичні прийоми та практика»
24.10.2021, 23:48

Бонус!!!!!  Хто ще не працював з ресурсом Bookwidgets, отримає в подарунок ще один вебінар за цим ресурсом :)

Дистанційне навчання.... Як бути в умовах повільного інтернету, коли через Teams, Zoom, Meet налаштувати зв'язок з учнями технічно неможливо. Як перевірити твори, працювати з контурними картами, писати контрольні роботи й бути переконаним, що учні списувати не будуть? На ці та інші питання може дати відповідь знайомство з ресурсом Bookwidgets.

Короткий зміст вебінару:

Bookwidgets - конструктор інтерактивних вправ, створений командою бельгійських педагогів і програмістів. Він призначений для створення великих інтерактивних навчальних посібників, але кожен із модулів можна використовувати також самостійно.

Додаток дозволяє створити цілий ряд інтерактивних вправ і дидактичних ігор для індивідуальної роботи учнів, які корисні для дистанційного або змішаного навчання.

Кожен учень може також працювати індивідуально і в притаманному йому темпі. Усі його навчальні завдання фіксуються вчителем. Основна робота вчителя полягає в підготовці так званих віджетів і відстеженні результатів.

Учні можуть виконувати інтерактивні завдання в будь-якому браузері. Якщо вони мають планшет iPad, то можуть встановити безкоштовний додаток BookWidgets. У такому випадку учень користується не посиланням, а вводить код, наданий вчителем (наприклад: J4WMB).

Після виконання завдань учень відправляє свої результати, натиснувши кнопку «SUBMIT». Він повинен вказати свої ім'я, прізвище, електронну адресу, якщо цього від нього зажадав учитель.

У підсумку ми можемо отримати аналітичні дані про роботу класу.

Велика увага приділяється індивідуальній роботі з учнями. Ви отримаєте результати кожного учня у вигляді електронного листа з прикріпленим файлом PDF, де ви зможете побачити детальну роботу учня над кожним вашим питанням. Учень також має можливість відразу після виконання завдань побачити результати своєї роботи.

А найголовніше: фактично щотижня ресурс оновлюється та вдосконалюється.

Мета вебінару:

Отже, на вебінарі ви дізнаєтесь про старі та нові функції ресурсу, ознайомитесь з інтерактивними прийомами, які можна використати на уроці будь-якого типу. А ще: ви побуваєте в ролі учнів, поринувши в цікаву роботу з ІРА :)

•

Вебінар  відбувся  30 жовтня о 16.00. Можна отримати  запис вебінару,  презентацію та сертифікат про підвищення кваліфікаційного рівня.  Вартість: 120 грн.

РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ.

• Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запрошення та інструкції, як приєднатись до вебінару. Після вебінару всім учасникам доступний запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:

Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 971 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2