Вебінар: Educaplay - ресурс для створення дидактичного матеріалу до уроку
08.11.2021, 16:37

Програма підвищення кваліфікації

Мета вебінару:

Відомо,  що  унаочнення  навчального  матеріалу  позитивно  впливає  на ефективність  його  засвоєння.  Тому  переважна  більшість  учителів  сучасної української  школи  постійно  знаходяться  у  пошуку  нових  форм  та  засобів унаочнення знань: це й демонстрація навчальних презентацій з окремих тем,  й  створення  та  використання мультимедійної інформації (відео та музичні фрагменти до уроків), й, звичайно, підготовка  дидактичного матеріалу до уроків. А  якщо  врахувати,  що  одним  з  пріоритетів  розвитку  освіти  є впровадження   сучасних   інформаційно-комунікаційних   технологій,   що забезпечують   подальше   удосконалення   освітнього   процесу, доступність  та  ефективність  освіти,  підготовку  молодого  покоління  до життєдіяльності  в  інформаційному  суспільстві,  то  розуміємо,  що  сьогодні вчитель  має не  тільки  вміти  використовувати  інформаційно-комунікативні технології, а  й  якомога ширше  застосовувати  засоби  ІКТ  для навчання учнів. Серед них  й ігрові ресурси. Навчальні ігри створюють умови для залучення дітей до безпосередньої участі у навчальному процесі, самостійного пошуку шляхів і засобів розв’язання проблем, що виникають під час здобуття ними освіти.

Короткий зміст вебінару:

Educaplay  і є саме тим ресурсом для створення дидактичного матеріалу до уроку. Ресурс наділяє свого користувача можливістю створення:

•      загадок
  •      завдань із заповненням пропусків в реченні
  •      колекції завдань на певну тему
  •      кросвордів
  •      завдань з аудіювання
  •      диктантів
  •      інтерактивних карт
  •      завдань "вгадай слово або речення"
  •      слайд-шоу
  •      завдань на пошук збігів, "збери мозаїку" і "пошук слів"
  •      вікторини
  •      відео-вікторини

Зареєструвавшись, ви виявите, що сайт пропонує і платні послуги. Однак слід зауважити, що безкоштовна версія не позбавляє можливості створення всіх вище перерахованих завдань. Відмінність безкоштовної версії від платної полягає лише в тому, що ви не зможете завантажувати створені вами роботи, тобто ви будете працювати з ними тільки в онлайн режимі, ними будуть користуватися інші гості сервісу, а також вам доведеться миритися з рекламою на сайті. Але всі ці незручності в дійсності не настільки значні в порівнянні з пропонованими можливостями.

Зі створених завдань ви можете влаштувати челенджі для свої учнів і побачити їх результати. Інтегрувати завдання ресурсу у Google Classroom, Teams, Moodle для відображення їх в завданням із подальшим експортом оцінок в дані платформи.

Також ресурс можна поширити:

1.Створивши тікет (код) у власному кабінеті для групи.
2.Поширивши в Фейсбук, Твітер.
3.Додавши  код HTLM  на свій сайт-блог.
4.Створивши з посилання QR-код.
 Окремі шаблони ресурсу є гарними помічниками у підготовці до ЗНО.
Для прикладу

•

Вебінар  відбувся 13 листопала о 16.00. Доступний  запис вебінару,  презентація та сертифікат.  Вартість  150 грн.

• Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати реквізити для оплати, які появляться після заповнення анкети,  перейдіть за посиланням:
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 958 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1