Вебінар "Від ідеї до втілення: використання ШІ у проектному навчанні для створення інноваційних рішень"
24.02.2024, 00:47

Концепція

Вебінар присвячений розгляду підходів та стратегій використання штучного інтелекту (ШІ) у проєктному навчанні для створення інноваційних рішень. Учасники отримають унікальну можливість дізнатися, як ШІ в проєктних методах може покращити процес розв'язання проблем у небажанні вчитись та стимулювати творчість учнів, опрацювавши спочатку самі дані ресурси.

Опис вебінару

В сучасному світі, де інформаційні технології розвиваються стрімко, ми маємо унікальну можливість використовувати ці ресурси для залучення учнів до активного навчання та розвитку їхньої творчості.

Перш за все, варто зазначити, що проектні методи не лише збагачують навчальний процес, але й сприяють розвитку ключових компетентностей учнів. Працюючи над проектами, діти вчаться співпрацювати, розв'язувати проблеми, аналізувати інформацію та творчо застосовувати свої знання.

Проектні методи в освіті можуть приймати різні форми. Це може бути створення мультимедійних презентацій, вирішення реальних проблем, проведення досліджень або навіть створення власних продуктів чи послуг. Важливо, щоб проекти відповідали інтересам та потребам учнів, тим самим мотивуючи їх активно вивчати матеріал.

Хід вебінар

Коротке вступне слово про важливість інтеграції ШІ в освіту.

Обговорення переваг проектного навчання для стимулювання творчості та інновацій.

Огляд ресурсів з ШІ, які допоможуть учням створювати проєкти різних типів:

Презентації, які генеруються з допомогою ШІ і вдосконалюються учнями (Journey)

Документальне відео, які генеруються з допомогою ШІ і вдосконалюються учнями (Сlipchamp)

Анімаційне відео, які генеруються з допомогою ШІ і вдосконалюються учнями (Animaker.AI)

Експериментальний відео-проект, де учні експериментують з різними техніками ШІ (створення зображень, аватарів, що говорять тощо) у ресурсах Heygen, Leiapix тощо

Міні-проєкти розповідного характеру в СЕКРЕТНОМУ ресурсі.

Дата та час: [2  березня 0 16.00]

Формат: Вебінар циклу "Навчились самі, навчіть своїх учнів"

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання

Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться  2 березня  2024 р. о 16.00.  Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ЦІНА 250 грн!

Категорія: Вебінари 2024 | Додав: uthitel