Вебінар: “Microsoft Edge: інноваційний ШІ-браузер для сучасної освіти”
24.03.2024, 01:12

Назва вебінару: “Microsoft Edge: інноваційний ШІ-браузер для сучасної освіти”

Програма вебінару

Мета:

Підвищити обізнаність учасників щодо потенціалу та переваг використання браузера Microsoft Edge в освітніх цілях, надати їм знання та інструменти для ефективного використання цього інноваційного ШІ-браузера у навчальному процесі, а також підвищити рівень безпеки й конфіденційності в онлайн-середовищі.

БОНУС: Безкоштовна рєстрація в Microsoft 365з можливістю використовувати всі застосунки Office 365.

Опис:

На  вебінарі  “Microsoft Edge: інноваційний ШІ-браузер для сучасної освіти”, можна дізнатися, як браузер Microsoft Edge, підсилений штучним інтелектом, може трансформувати ваш освітній досвід. Відкрийте для себе нові можливості персоналізованого навчання, ефективного управління ресурсами та інтеграції з освітніми платформами. Ви дізнаєтесь, як використовувати інтелектуальні функції Edge для підвищення продуктивності та забезпечення безпечного та доступного навчального середовища.

Microsoft Edge має новий вигляд

Переглядайте веб-сторінки з красивим і вдосконаленим переглядом веб-сторінок, розробленим, щоб допомогти підвищити ефективність, зосередитися на Інтернеті та підтримувати нові можливості штучного інтелекту.​

Зробіть Edge своїм власним​

Вишуканий дизайн​

Досліджуйте Інтернет завдяки м'якшій і дружній естетиці із закругленими кутами та новим виглядом Microsoft Edge. Розроблено, щоб доповнити вашу операційну систему, будь то Windows 11, MacOS або Linux.

Microsoft Edge – найкращий браузер для роботи з Copilot.

Майбутнє перегляду та пошуку вже тут із Microsoft Edge, тепер із новим вбудованим Copilot. Ставте складні запитання, отримуйте вичерпні відповіді, узагальнюйте інформацію на сторінці, деталізуйте цитати, починайте писати чернетки та створюйте зображення за допомогою DALL· E 3 – Всі вони знаходяться поруч один з одним під час перегляду веб-сторінок, без необхідності перемикатися між вкладками або виходити з браузера

Ефективніший спосіб пошуку

Покращте свій пошук за допомогою Microsoft Edge, створеного для того, щоб миттєво знаходити саме те, що ви шукаєте. Отримуйте необхідну інформацію без здогадок за допомогою функцій пошуку на основі штучного інтелекту, таких як Microsoft Copilot, описи сторінок тощо.

Спеціальні можливості & Навчальні інструменти

Браузер, призначений для навчання. Ознайомтеся з браузером із найповнішим набором вбудованих інструментів навчання та спеціальних можливостей.

Для кого цей вебінар:

Цей вебінар буде корисним для широкого спектру вчителів, включаючи:

1. Інформатиків та вчителів комп'ютерних наук: Вони можуть дізнатися про інтегровані можливості Microsoft Edge, які спрощують навчання програмування та роботу з веб-технологіями, а також про інструменти для розробки веб-контенту.
  2. Вчителів гуманітарних наук: Цей вебінар допоможе їм використовувати Microsoft Edge для збору, організації та аналізу даних, доступу до відповідних веб-ресурсів для підготовки уроків та розвитку критичного мислення учнів.
  3. Вчителів природничих наук: Вони можуть дізнатися про інтерактивні можливості браузера, які дозволяють використовувати онлайн-симуляції та інтерактивні веб-ресурси для покращення зрозуміння наукових концепцій.
  4. Вчителів мов і літератури: Вони можуть використовувати Microsoft Edge для організації та доступу до веб-ресурсів для вивчення мов, літературних творів та культурних аспектів, а також для підтримки навчання мовного аспекту.
  5. Вчителів з інклюзивної освіти: Вони можуть дізнатися про інструменти доступності в Microsoft Edge, які допомагають учням з різними потребами отримувати доступ до веб-ресурсів та матеріалів навчання.

Цей вебінар може бути корисним для будь-якого вчителя, який бажає використовувати інноваційні технології для підвищення якості та ефективності навчання.

Чому варто відвідати:

• Ознайомлення з передовими ШІ-функціями Microsoft Edge
  • Знайомство з Copilot —  помічником зі штучним інтелектом
  • Знайомство з можливістю робити відео просто з браузера Microsoft Edge
  • Практичні поради щодо використання браузера для освітніх потреб: таймери, генератори QR-кодів, зображень, текстів
  • Розвиток емоційного інтелекту: рефлексії, медитації, розмальовки тощо
  • Живі демонстрації та відповіді на запитання від експертів
  • Можливість отримати сертифікат про участь
  • Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання
  • Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться  30 березня  2024 р. о 16.00.  Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ЦІНА 200 грн!

Категорія: Вебінари 2024 | Додав: uthitel