Вебінар-майстерка "Освіта 4.0: Навчання в цифрову еру"
08.02.2024, 21:41

Концепція вебінару

Запропонувати учасникам унікальний досвід вивчення основних аспектів Освіти 4.0, спробувавши себе в ролі учнів,  та її впливу на навчальний процес, надати практичні поради та інструменти для успішного впровадження цифрових технологій у навчання. Після вебінару-майстерки учасники вебінару матимуть уявлення про проведення уроку у форматі "Освіта 4.0" та отримають відео інструкції як працювати з різними ресурсами (Wooclap, Blooket, Baamboozle, Classkic,  Flinga, Quizizz, ресурси ШІ)

"Освіта 4.0" відноситься до концепції освіти, яка адаптується до вимог і можливостей цифрової епохи. Основна ідея полягає в тому, щоб використовувати нові технології, які змінюють способи навчання та сприяють розвитку навичок, необхідних для успішного функціонування в сучасному світі.

• Дата та час: [17 лютого 0 16.00]
  • Формат: Вебінар майстерка на зразок уроку для учасників вебінару із використанням онлайн ресурсів на різних етапах уроку з можливістю задавати питання та  практичними завданнями

Хід вебінару-майстерки:

1. Вступ
  • Короткий огляд теми вебінару.
  • Пояснення важливості Освіти 4.0 у сучасному світі та її впливу на навчальний процес.
  • Знайомство з основними принципи Освіти 4.0
  • Роль вчителя в Освіті 4.0
  1. Практична частина

Проведення уроку за принципами Освіти 4.0, що включатиме:

• Змішане навчання: огляд методів та інструментів.
  • Використання цифрових технологій: практичні вказівки та ресурси.

3. Демонстрація практичних інструментів:

• В ході уроку демонструватимуться інтерактивні інструментів для залучення «учнів» (учасників вебінару)
    • Для фідбеку
    • Для співпраці
    • Для індивідуальної роботи під контролем вчителя  в реальному режимі
    • Для рефлексії
    • Для розвитку емоційного інтелекту тощо
  • Всі учасники отримають відео інструкції, як користуватись ресурсами, які будуть використані на вебінарі-майстерці. Це буде 4-5 ресурсів для використання на різних етапах уроку.

4. Креативні підходи до навчання:

• Учасники вебінару познайомляться з методичними рекомендаціями та прийомами уроку за принципами Освіта 4.0.

5. Питання та відповіді:

• Учасники можуть задати свої питання та отримати консультацію

Цей хід вебінару-майстерки створений для того, щоб надати учасникам не лише теоретичні знання, а й практичні навички та інструменти для успішного впровадження концепції Освіти 4.0 у своїй роботі.

Також учасників вебінару чекають сюрпризи у вигляді нових і дуже оригінальних та простих у використанні ресурсів.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання

Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбувся 17 січня 2024 р. о 16.00. Доступні після вебінару наступні матеріали: Запис вебінару (3 год) і + 6 відео про ресурси, які використані на вебінарі + урок, який було проведено на вебінарі з посиланням на завдання в ресурсах. ЦІНА 250 грн!

Категорія: Вебінари 2024 | Додав: uthitel
Переглядів: 452 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1