Вебінар-майстерка «Інтерактивне навчання через ігри: залучення учнів та підвищення мотивації»
08.03.2024, 00:58

Анонс  вебінару-майстерки "Інтерактивне навчання через ігри: залучення учнів та підвищення мотивації", який відбудеться 16 березня о 16.00, де ми розглянемо роль ігор у сучасному навчальному процесі та їх вплив на мотивацію учнів. Вебінар-майстерка пройде у вигляді уроку-гри для учасників вебінару, які зможуть побачити практичну сторону такого типу уроку.

Мета вебінару -майстерки:

• Представити учасникам концепцію інтерактивного навчання через ігри та показати їхню важливість у сучасному навчальному процесі.
  • Надати конкретні приклади та інструменти для створення та використання навчальних ігор на уроках.
  • Запропонувати практичні поради щодо ефективного впровадження ігор у навчальний процес.
  • Заохотити учасників ділитися своїм досвідом та взаємно навчатися один від одного.

На цьому вебінарі-майстерці  ми розкриємо та обговоримо:

• Переваги використання ігор як інструменту навчання.
  • Як ігри можуть стати потужним засобом залучення учнів до навчального процесу.
  • Ефективні стратегії та методики використання ігор на уроках для підвищення мотивації та зацікавленості учнів.
  • Приклади найефективніших ігрових форматів та їхній вплив на активне навчання.
  • Інструменти та ресурси для створення навчальних ігор.

Бонуси вебінару-майстерки: Методика уроку-гри +  учасники отримають навчальні відео про ігрові ресурси, які будуть використані на вебінарі. Це буде мінімум 4 навчальніих відео.

Приєднуйтеся до вебінару-майстерки «Інтерактивне навчання через ігри: залучення учнів та підвищення мотивації», щоб дізнатися, як ігри можуть перетворити навчання на захоплюючу подорож!

Цей вебінар буде корисним для всіх, хто прагне покращити якість навчання та підвищити мотивацію учнів через інноваційні підходи до навчання.

Формат: Вебінар циклу "Методична палітра: урок-гра"

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання

Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться  16 березня  2024 р. о 16.00.  Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ЦІНА 200 грн!

Категорія: Вебінари 2024 | Додав: uthitel