21.04.2024, 18:04

Концепція вебінару:

Вебінар "Інноваційні методи підвищення якості навчання та розвитку креативності учнів у генерації книжкового контенту з допомогою ШІ" спрямований на вчителів та освітніх фахівців, які цікавляться використанням штучного інтелекту для розвитку літературних навичок та креативності учнів. Під час вебінару учасники дізнаються про інноваційні підходи та інструменти, які допомагають покращити процес навчання та створення книжкового контенту за допомогою штучного інтелекту

Зміст вебінару:

1. Огляд ресурсів для створення інтерактивних книг
    • Wixie - це інтерактивна платформа для навчання та творчості, спрямована на дітей та освітніх працівників. Ресурс Wixie надає можливість створювати різноманітні проекти та завдання, які поєднують в собі графічний дизайн, мультимедійні елементи та інтерактивність.
    • StoryJumper - це онлайн-платформа для створення ілюстрованих дитячих книг. За допомогою StoryJumper, користувачі можуть створювати власні книги, додавати тексти, малюнки та фотографії, роблячи кожну сторінку унікальною.
    • FlipHTML5 - це інноваційний сервіс для створення і публікації цифрових книг у форматі HTML5. FlipHTML5 - це потужний та простий у використанні інструмент для створення, публікації та поширення цифрових видань.
    • Canva - це універсальний інструмент для створення графічного контенту, який може бути використаний для створення колекцій історій та зображень у вигляді книг.
  2. Методичні поради щодо розвитоку креативності учнів:
    • Техніка створення інтерактивної казки з допомогою ШІ
    • Як створити записки персонажів?
    • Створіть візуальний вірш
    • Інформаційні текстові проекти, які розвивають мислення та креативність
    • Цифрові оповідання
  3. Генерація книжкового контенту з допомогою ШІ:
    • ChatGPT: Інструмент для інтерактивного спілкування з ШІ, який може допомогти у вирішенні сюжетних задач та генерації ідей.
    • Microsoft Copilot може бути чудовим помічником у створенні цифрових книг, надаючи різноманітні інструменти та можливості. Використовуючи ці можливості, Microsoft Copilot може значно спростити процес створення цифрових книг, дозволяючи авторам зосередитися на творчому аспекті, поки штучний інтелект візьме на себе більш рутинну роботу.
    • NightCafe - це генератор мистецтва штучного інтелекту, який дозволяє користувачам створювати приголомшливі твори мистецтва за допомогою штучного інтелекту. Він пропонує різноманітні алгоритми та стилі, включаючи Stable Diffusion та DALL-E 3, серед інших.
  4. Практичні заняття:
    • Робоча частина їз використанням ШІ-інструментів для створення книжкового контенту.
    • Аналіз та обговорення створених матеріалів.
  5. Бонуси вебінару

П’ять – шість  відео інструкцій за всіма ресурсами (для створння інтрактивних кни та генерації для них контенту.

1. Сюрпризи вебінару

Сюрпризи є сюрпризи. Тому сюрпризи та магія – на вебінарі….

Цей вебінар допоможе учасникам зрозуміти, як ефективно використовувати ШІ для підвищення якості освіти та розвитку креативності учнів, а також надасть практичні навички для генерації книжкового контенту.

• Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання
  • Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться  27 квітня  2024 р. о 16.00.  Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ЦІНА 200 грн!

Категорія: Вебінари 2024 | Додав: uthitel