Вебінар "Гейміфікація: 2.0: Запальні ресурси та ігрові інновації зі ШІ в НУШ""
19.01.2024, 00:43

Гейміфікація: 2.0: Запальні ресурси та ігрові інновації зі ШІ

Концепція вебінару

• Гейміфікація 2.0: Розкриємо сучасні тенденції та інноваційні підходи до гейміфікації в навчанні.
  • Запальні ресурси: Дізнайтеся про найефективніші онлайн-інструменти, що дозволяють вам створювати цікаві ігрові сценарії для учнів.
  • Ігрові інновації: Познайомимось з прикладами використання штучного інтелекту та інших передових технологій у гейміфікації.

Деталі:

• Дата та час: [27 січня 0 16.00]
  • Формат: Інтерактивна лекція з можливістю задавати питання та  практичними завданнями

Програма вебінару:

Гейміфікація 2.0 є еволюційним кроком у розвитку гейміфікації, який визначається новаторськими підходами, використанням сучасних технологій та глибоким врахуванням психології гравців. На вебінарі будуть проговрені основні  характеристики гейміфікації 2.0. Також відбудеться знайомство з новими стилями гейміфікації: власне на вебінарі ви дізнаєтесь, що таке «story-driven gamification»

Гейміфікація 2.0 прагне створити більш ефективні та захоплюючі навчальні та розвивальні завдання за допомогою передових технологій та глибшого розуміння психології користувачів.

На вебінарі буде розглянуто нові можливості наступних ресурсів:

Gimkit: Створення гейміфікованих вікторин та ігор для активізації участі аудиторії. Використання системи балів і нагород для стимулювання учасників.

Twinkl: Використання ШІ  для створення цікавого ігрового контенту

Canva: Ресурс на всі випадки. Познайомлю ще з одним – гейміфікацією..

Baamboozle:  це онлайн-платформа для створення та гри в інтерактивні вікторини. Вчителі можуть створювати власні інтерактивні вікторини, вводячи питання та варіанти відповідей. Гравці отримують бали або нагороди за правильні відповіді, що створює елемент гри та стимулює учнів.  Baamboozle має різні режими гри.

І ще буде знайомство з деякими ресурсами, про які ви почуєте на вебінарі :)

Не пропустіть  можливість вдосконалити свої навички у використанні гейміфікації в навчанні та долучитися до спільноти педагогів, які прагнуть зробити навчання ще цікавішим та ефективнішим. Будемо раді бачити вас на вебінарі!

Практичні приклади та вправи:

Учасники отримають можливість практично випробувати ресурси під час вебінару та отримати конкретні поради щодо їхнього використання в навчальних програмах.

Також учасників вебінару чекають сюрпризи у вигляді нових і дуже оригінальних та простих у використанні ресурсів.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання

Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться 27 січня 202 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2024 | Додав: uthitel