Вебінар "Від друкованих до інтерактивних: Ресурси для творчого навчання"
06.08.2023, 17:15

Концепція

Вебінар "Від друкованих до інтерактивних: Ресурси для творчого навчання" допоможе вам ознайомитися з різноманітними цифровими інструментами, які навчать вас створювати швидко друковані матеріали та з тими, що допоможуть вам перетворити звичайні друковані матеріали на захоплюючі інтерактивні матеріали для  навчання.

Теми, які будуть розглянуті:

1. Використання Графічних Ресурсів:

• Canva: Дізнайтеся, як легко створювати ефектні графічні матеріали для вашого навчального процесу за допомогою Canva.
    • Twinkl та Education.com: Навчитесь, як використовувати готові ресурси та шаблони для створення відмінних матеріалів для уроків.
  2. Поліпшення інтерактивності:

• BookWidgets: Дізнайтеся, як за допомогою BookWidgets перетворити ваші навчальні матеріали в інтерактивні завдання, вправи та тести.
    • Liveworksheets: Ознайомтеся із можливостями Liveworksheets для створення онлайн-вправ, які дозволять учням взаємодіяти з матеріалами.
  3. Творчий процес для вас:

• TeacherMade: Дізнайтеся, як створювати інтерактивні завдання та ресурси, настроюючи їх під ваші конкретні потреби

Практична частина:

Як завжди, на вебінарах Школи ІКТ вас чекає багато секретів, родзинок та практичних завдань.

Очікувані Результати:

Після участі в цьому вебінарі ви зможете:

• Зрозуміти, як використовувати різні ресурси для створення привабливих друкованих матеріалів для уроків.
  • Відкрити для себе можливості Canva, Twinkl, та Education.com для навчання та залучення учнів.
  • Підняти на новий рівень інтерактивність уроків за допомогою BookWidgets, Liveworksheets та TeacherMade.
  • Відчути більшу упевненість у використанні цифрових інструментів для підвищення якості навчання.

Цільова аудиторія:

Вчителі різних предметів та рівнів, які бажають вдосконалити свої навчальні матеріали та зробити навчання більш цікавим та ефективним за допомогою цифрових інструментів.

Приєднуйтесь на вебінарі "Від друкованих до інтерактивних: Ресурси для творчого навчання", щоб дізнатися, як зробити навчання захоплюючішим та інтерактивнішим для ваших учнів!

Вебінар  відбувся 16 серпня  2023 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel