Вебінар "Творчість та навчання з Canva, BookWidgets, Quizizz: Відкрийте нові функції та створіть власні уроки для НУШ"
21.10.2023, 21:44

Творчість та навчання з Canva, BookWidgets, Quizizz: Відкрийте нові функції та створіть власні уроки для НУШ.

Концепція вебінару

Вебінар спрямований на освітян та творчих професіоналів, які бажають вивчити нові функції та можливості популярного інструмента Canva для створення навчальних матеріалів та уроків. Учасники вебінару отримають змогу поглибити свої навички в графічному дизайні, вивчити інструменти Canva для ефективного створення навчальних ресурсів та розробки інтерактивних уроків.

Також  вебінар допоможе учасникам розширити свої можливості щодо використання BookWidgets, Quizizz для створення навчальних матеріалів та створення ефективних уроків, зокрема використоючи ШІ. Учасники отримають практичні навички та інсайти, які допоможуть їм підвищити якість своєї освітньої діяльності та залучити учнів до навчання.

Анонс вебінару "Навчання з Canva, BookWidgets, Quizizz: Відкрийте нове та створіть уроки для НУШ"

Зміст вебінару

1. Canva для творчості та дизайну уроків:

Вчителі можуть використовувати нові функції Canva для створення графічних навчальних матеріалів, зокрема, завдяки новій функції побудови уроків із різноманітних засобів Canva та сторонніх ресурсів, які допомагають учням краще розуміти та запам'ятовувати інформацію.

З новими інструментами Canva вчителі можуть розробляти інтерактивні завдання для активізації навчання.

1. BookWidgets для інтерактивних уроків:

Нові функції BookWidgets дозволяють вчителям створювати інтерактивні завдання та тести, які залучають учнів та допомагають їм закріпити знання. Зокрема, буде розглянуто нові можливості віджета Split Worksheet

За допомогою цих інструментів вчителі можуть створювати інтерактивні уроки з різноманітними завданнями, такими як вправи для відпрацювання навичок, тести та інтерактивні ігри для зростання мотивації.

1. Quizizz для оцінювання та грифікації:

Нові функції штучного інтелекту  Quizizz дозволяють вчителям створювати швидко та ефективно захоплюючі ігрові дослідження для оцінювання знань учнів.

Грифікація в навчанні стає більш доступною завдяки новим інструментам Quizizz, що стимулює учнів брати активнішу участь у процесі навчання.

4.Практичні приклади та вправи:

Учасники отримають можливість практично випробувати ресурси під час вебінару та отримати конкретні поради щодо їхнього використання в навчальних програмах.

5. Також учасників вебінару чекають сюрпризи у вигляді нових і дуже оригінальних та простих у використанні ресурсів.

Перші 5 зареєстрованих учасники отримають ключ для безкоштовного використання ресурсу BookWidgets

Вебінар  відбудеться 29 жовтня 2023 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel