Вебінар: Створюємо інтерактивний навчальний контент з ресурсом з H5P - 2.
26.03.2023, 14:09

Концепція вебінару

Інтерактивні методи навчання активно залучають учнів до навчального процесу. Бо це цікаво, бо це сучасно, бо це завдання можна виконувати дистанційно та у власному темпі. Всі інтерактивні методи мають за мету заохотити учнів бути активними під час вивчення теми, мислити самостійно, краще засвоювати інформацію. Водночас ІКТ поліпшують не лише знання учнів, будуть також стимулюють їх зацікавленість у навчанні, розвивають командний дух,  системне і креативне мислення. Власне всьому цьому сприяють освітні онлайн ресурси. Серед них вагоме місце займає ресурс  H5P.

Короткий зміст вебінару

Даний вебінар є продовженням вебінару "Створюємо інтерактивний навчальний контент з ресурсом з H5P"

H5P - це абревіатура від HTML5 Package. H5P — це плагін для існуючих систем видавництва, який дозволяє викладачам створювати інтерактивний вміст, як-от інтерактивне відео , презентації , ігри , вікторини тощо ! Полегшення збору спроб і відповідей користувачів для надання звітів викладачам або авторам. H5P можна підключити до існуючих видавничих систем, таких як Canvas, Brightspace або WordPress, і дати змогу користувачам цих систем швидше створювати кращий вміст.

Що таке «Нотатки Корнелла»?

Що таке «Агамотто»?

Як створити арифметичні тести, щоб перевірити знання учня з основних арифметичних операцій або лінійних рівнянь? Ці типи вмісту підтримують LaTeX , тому ви зможете вводити ще складніші математичні формули

На багато таких «Що» та «Як» ви отримаєте відповіді на вебінарі.

Ресурс англомовний, але на вебінарі ви дізнаєтесь, як перемикати завдання на українську мову. Перемикач мов є частиною функції «Заміна тексту та переклад» інструменту створення.

На даний момент в H5P створено інструменти живої взаємодії, які дозволяють запускати живі ігри. Чотири типи вмісту H5P належать до цієї категорії:

• Emoji хмара
  • Wordcloud
  • Мультиопитування
  • Чейз

Тобто, ви дистанційно можете перевірити готовність учнів до уроку, їх емоційний стан, їхні висновки після уроку.

Про ці та інші цікаві речі мова йтиме на вебінарі.

Вебінар  відбудеться  1 квітня  2023 р. о 16.00. Після вебінару всім учасникам буде доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація та багато інших цікавинок: лайфхаків та практичних завдань. )  Вартість  вебінару: 150 грн. Реквізити появляються після реєстрації.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel
Переглядів: 162 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1