Вебінар: Створюємо інтерактивний навчальний контент з ресурсом з H5P.
10.03.2023, 18:31

Концепція вебінару

Сучасний учень народився в світі із великої кількості інформаційних потоків, каналів інформації, світ високих швидкостей. Діти адаптуються до цього світу, деякі з них скролити екран смартфону вчаться перш, ніж говорити.

А коли дитина приходить до школи, вчитель мав би бути  головним джерелом інформації. А дитина вже так не вважає , бо в душі знає, що є YouTube, що є поняття «погуглить». Проте, якщо вчитель буде інформаційно «просунутим», то є шанси стати цікавим для своїх учнів.

Вміння вчителя використовувати інформаційні технології у навчання – це великою мірою прояв поваги до учня, для якого ці технології є невід'ємною частиною нинішнього життя і особливо майбутнього.
Одним з ресурсів, який може дуже урізноманітнити навчання, є Н5Р.

Короткий зміст вебінару

Н5Р - проект, який  має велику колекцію конструкторів для створення різноманітних інтерактивних дидактичних одиниць.

Проект Н5Р призначений для створення презентацій, відео, стрічок часу, інтерактивних плакатів, вправ, опитувань та ігор. Редактор Н5Р є дуже простим у використанні, що робить доступним створення багатого інтерактивного контенту навіть для користувачів з початковим рівнем знайомства з комп'ютером.

Контент H5P є адаптивним і зручним для мобільних пристроїв, що означає, що користувачі зможуть мати однакову насичену інтерактивну інформацію на комп’ютерах, смартфонах і планшетах.

Адміністратори рекламують ресурс так:

Створюйте багатший вміст HTML5 на існуючих платформах публікації

Легко діліться вмістом на будь-якому сайті, що підтримує H5P

Будь-коли повторно використовуйте та змінюйте вміст у своєму браузері

30 січня 2023 року ресурсу виповнилось 10 років.  H5P — це програмне забезпечення та величезна глобальна спільнота. Ресурс має сотні мільйонів користувачів. Усе більше інструментів і платформ підтримують H5P.

Безкоштовне використання

H5P — це абсолютно безкоштовна та відкрита технологія, ліцензована за ліцензією MIT. Демонстрації/завантаження, навчальні посібники та документація доступні для користувачів, які хочуть приєднатися до спільноти.

Через H5P.com вміст H5P можна вбудовувати в будь-яку платформу, яка підтримує вбудований вміст (iframes). H5P.com також забезпечує інтеграцію для LMS, таких як Canvas, Brightspace, Blackboard, Moodle та інших систем, які підтримують стандарт LTI. Крім того, у H5P є плагіни для WordPress, Moodle, Drupal та кількох інших видавничих систем.

Контент

1.       Презентація курсу

2.       Інтерактивне відео

3.       Набір питань

4.       Перетягни та Впусти

5.       Перетягніть слова

6.       Колонка

7.       Широкий вибір

8.       Заповнити пропущені місця

9.       Інтерактивна книга

10.     Гарячі точки зображення

11.     Акордеон

12.     Діалогові картки

13.     Аудіо

14.     Інструмент документування

15.     Гра на пам'ять

16.     Правда/Неправда Питання

17.     Картки

18.     Набір єдиного вибору

19.     Повзунок зображення

20.     Сценарій розгалуження тощо.

Ваші учні можуть за вашим посиланням писати нотатки до уроку, розвивати усне мовлення, критичне мислення. Дидактичні одиниці можна використати у веб квестах…

Якщо узагальнити, то такий  оригінальний  контент має не так багато ресурсів. Але про це та інше на вебінарі… Ну ще й секрети та секретики J

Вебінар  відбудеться  18 березня  2023 р. о 16.00. Після вебінару всім учасникам буде доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація та багато інших цікавинок: лайфхаків та практичних завдань. )  Вартість  вебінару: 150 грн. Реквізити появляються після реєстрації.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel
Переглядів: 354 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1