26.08.2023, 12:46

Мета вебінару:

Вебінар "Творчий підхід до створення якісних відеоуроків з використанням Canva, OBS та Movavi Video Suite" присвяченому технологічному підходу до створення навчальних відеоуроків. Учасники вебінару дізнаються, як зробити власні уроки більш цікавими та змістовними, використовуючи потужний інструментарій, такий як Canva, OBS та Movavi Video Suite.

Зміст  вебінару:

1. Важливість відеоуроків у сучасному навчальному процесі: Розглянемо переваги відеоуроків та їх вплив на залученість учнів до навчання.
  2. Canva для дизайну навчальних матеріалів: Дізнаємося, як створювати змістовні, привабливі за дизайном навчальні матеріали за допомогою Canva, включаючи презентації та інші дидактичні одиниці з елементами, що візуально підтримують навчальний процес.
  3. OBS для професійного стрімінгу: Оглянемо, як використовувати OBS (Open Broadcaster Software) для створення якісних стрімів та записів відеоуроків. Дізнаємося про налаштування, переходи, вставки, ефекти та робочий процес стрімінгу.
  4. Movavi Video Suite для обробки та монтажу: Детально розглянемо, як використовувати Movavi Video Suite для обробки та монтажу відеоуроків. Ви дізнаєтеся про обрізку, додавання тексту, анімації, звукового супроводу та інші інструменти для створення професійного відеоконтенту.
  5. Практичні поради та приклади успішних відеоуроків: Учасники вебінару отримають практичні поради щодо підготовки контенту, вибору найкращих практик та показу прикладів успішних відеоуроків.

Цільова аудиторія:

Вчителі різних предметів та рівнів, які бажають вдосконалити свої "цифрові навички"  та зробити навчання більш цікавим та ефективним за допомогою цифрових інструментів.

Вебінар  відбудеться 2 вересня  2023 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel