Вебінар "Штучний інтелект в Новій українській школі: розвиваємо критичне та системне мислення, творчість, ініціативність."
20.04.2023, 16:42

Концепція вебінару

Вебінар "Штучний інтелект в Новій українській школі" має на меті обговорити роль штучного інтелекту у Новій українській школі з метою розвитку ключових компетенцій учнів та навчити учасників використовувати нові технології для поліпшення освітнього процесу. Основна увага буде приділена розвитку наступних ключових компетентностей, необхідних для успіху в житті: читання з розумінням, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність.

Учасники вебінару дізнаються про те, як штучний інтелект може допомогти вчителям та учням в удосконаленні процесу навчання і які інструменти він пропонує для покращення рівня знань та навичок учнів.

Учасники вебінару будуть навчатися застосовувати інноваційні методики та стратегії для розвитку ключових компетентностей учнів. Вони будуть мати можливість ділитися своїм досвідом та ідеями з іншими учасниками вебінару і отримувати корисні поради від ведучих.

Вебінар може бути корисним для вчителів, педагогів, батьків та учнів, які зацікавлені в розвитку ключових компетенцій учнів з використанням штучного інтелекту. Під час вебінару можна буде дізнатися про те, які інструменти та ресурси доступні для використання в навчанні з використанням штучного інтелекту, які переваги та недоліки такого підходу, як забезпечити ефективність використання штучного інтелекту в навчальному процесі та які виклики можуть виникнути під час впровадження штучного інтелекту в шкільну освіту.

Практична частина вебінару  включає наступні етапи:

Представлення інструментів та ресурсів для використання штучного інтелекту в навчанні:

• Для створення проєктів у вигляді відео презентацій.
  • Для «оживлення» персон, героїв творів, історичних діячів
  • Для створення конспектів уроків у вигляді презентацій з можливістю вантажити власні презентації.
  • Для розвитку творчих здібностей у малюванні.

Проведення демонстрації використання штучного інтелекту в практичних завданнях, які розвивають критичне та системне мислення, творчість та ініціативність учнів.

Проведення дискусії про те, як штучний інтелект може допомогти учням розвивати ці вміння та як вчителі можуть впроваджувати цей підхід в своєму навчальному процесі.

Проведення практичних вправ, що дають учасникам вебінару можливість застосувати свої знання та вміння, отримані на вебінарі.

Вебінар  відбувся  29 квітня  2023 р. о 16.00. Після вебінару доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань всім бажаючим.

Вартість  вебінару: 200 грн. Реквізити появляються після реєстрації.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel
Переглядів: 623 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1