Вебінар «Штучний інтелект в Canva та її інтеграція з іншими ресурсами з ШІ: розкрийте свою креативність та підвищіть ефективність уроків"
19.05.2023, 17:03

Концепція вебінару

Вебінар «Штучний інтелект в Canva та її  інтеграція з іншими ресурсами з ШІ: розкрийте свою креативність та підвищіть ефективність уроків» спрямований на вчителів, які бажають використовувати потужність ШІ для покращення навчального процесу та залучення учнів. Основна ідея полягає в тому, що ШІ вбудований у платформу Canva і надає користувачам інтелектуальні функції та інструменти, які допомагають автоматизувати деякі завдання, підвищувати продуктивність та створювати вражаючі графічні матеріали. Також на вебінарі учасники познайомляться ще з двома ресурсами, які можна інтегрувати з Canva, що дозволить спростити підготовку до уроку та надасть учасникам чудові інструменти для власної творчості.

Завдяки штучному інтелекту в Canva ви зможете скористатися автоматичними функціями, які полегшать ваш творчий процес та експериментувати з різними варіантами оформлення, а Canva підкаже вам найкращі варіанти на основі аналізу дизайну та попередніх вподобань користувачів.

Короткий зміст вебінару

1.Під час цього вебінару ми розглянемо, як Canva може стати важливим інструментом для вчителів. Canva пропонує великий вибір шаблонів та інструментів, що дозволяють створювати привабливі та пізнавальні матеріали для уроків. Ви дізнаєтеся, як створювати цікаві презентації, картки та інші навчальні матеріали, які допоможуть вам передати інформацію учням ефективніше. Тому що  Canva пропонує розширений пошуковий функціонал, який використовує машинне навчання для швидкого знаходження потрібних вам зображень, іконок, фотографій та інших ресурсів. Ви можете вказати ключові слова або навіть завантажити зображення для пошуку схожих ресурсів. А в інших  ресурсах з ШІ ви можете створити презентацію уроку, тести, картки. Додавши до Canvа, естетично оформивши свої роботи та завдання, знову ж таки з допомогою ШІ в Canva Це зберігає ваш час та спрощує процес знаходження візуальних елементів для вашого дизайну.

2. Ми обговоримо, як Canva може сприяти інтерактивному навчанню та залученню учнів до уроків. Ви дізнаєтеся про можливості створення вправ, завдань та проектів, які допоможуть розвивати креативність, критичне мислення та співпрацю серед учнів.

3. Крім того, я поділюсь прикладами практичного використання Canva в освіті. Ви дізнаєтеся про ідеї для створення навчальних матеріалів для різних предметів, включаючи мови, науку, мистецтво та інші. Ми також обговоримо, як Canva може сприяти створенню позитивної і навчальної атмосфери в класі.

Вебінар  відбудеться 27  травня  2023 р. о 16.00. Після вебінару всім учасникам буде доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна участі - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel