Вебінар "Ресурсне "асорті": Корисні ресурси для успішного початку навчального року"
11.09.2023, 00:15

Мета вебінару:

Надати учасникам глибше розуміння та практичний досвід використання ресурсів WordMint, Poll Everywhere та InsertLearning для підготовки та успішного запуску нового навчального року. Вебінар спрямований на забезпечення вчителів, адміністраторів та освітніх фахівців набором корисних інструментів для ефективного навчання та взаємодії з учнями.

Опис вебінару:

Вебінар "Ресурсне асорті: Корисні ресурси для успішного початку навчального року" буде присвячений розгляду та практичному застосуванню трьох цінних освітніх інструментів: WordMint, Poll Everywhere та InsertLearning.

Під час вебінару ми:

• Подивимося, як використовувати WordMint для створення інтерактивних завдань та тестів, що сприяють активному навчанню і залученню учнів. Завдання створються, як паперовий варіант. Але учасники вебінару отримають поради, як можна друковані матеріали перетворити в інтерактивні. А також 10 першим зареєстрованим учасникам вебінару буде доступний бонус - безкоштовна підписка на новий навчальний рік на ресурс Вookwidgets та, за бажанням, вебінар, як користуватись ресурсом за знижкою 100 грн або доступ за знижкою (400 грн) до курсу "Bookwidgets - конструктор інтерактивних вправ, тестів, ігор, ІРА, квестів"
  • Дізнаємося, як Poll Everywhere допомагає вчителям створювати анкети, голосування та опитування учнів у режимі реального часу, створюючи таким чином динамічне інтерактивне середовище. Ресурс можна використати для:
  1. Вступу в нову тему з метою виявлення знань учнів по темі
  2. Швидкої перевірки учнів на уважність під час уроку
  3. Для фідбеку
  4. Для виявлення емоційного стану учнів
  • Ознайомимося з InsertLearning і його можливостями робити, наприклад, онлайн підручник, яких просто немає зараз в друкованому варіанті, інтерактивним:
  • Навчимось додавати до текстів на веб-сторінках різні типи вмісту, такі як аудіо- та відеоматеріали, гіперпосилання, картинки та інші ресурси.

• Дізнаємось, як додавати анотації, коментарі та питання безпосередньо до тексту. Це дозволяє підкреслювати ключові моменти, ставити запитання та надавати додатковий контекст для розуміння матеріалу.

• Виконання завдань: InsertLearning дозволяє вчителям створювати завдання та тести, які можна вбудовувати в текст. Учні можуть відповідати на ці завдання безпосередньо на сторінці та отримувати зворотний зв'язок.

Ви дізнаєтесь, як ці інструменти можуть полегшити процес навчання та створити більш ефективне та залучаюче навчальне середовище для учнів

Практична частина

Практична частина є незмінною частиною будь-якого вебінару Школи ІКТ. Тому учасники отримають не тільки теоретичні знання, а й практичні навички та методині секрети застосування вищезгаданих ресурсів.

Робочий анонс одного з ресурсів:

Вебінар  відбудеться 17 вересня  2023 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel