Вебінар "Оновлені можливості «відомих» ресурсів: Bookwidgets, ChatGPT, Educaplay, Quizizz"
03.06.2023, 16:16

Мета:

Метою цього вебінару є надання учасникам можливості поділитися своїм досвідом використання оновлених функцій цих ресурсів та взаємного навчання один від одного. Вебінар спрямований на збагачення педагогічної практики, виявлення найкращих підходів до використання цих ресурсів та розширення можливостей навчального процесу для підвищення мотивації та активності учнів.

Концепція вебінару:

Даний вебінар присвячений третій річниці існування Школи ІКТ. Перша частина буде розважальна, на основі вивчених ресурсів, учасники виконають ряд цікавих завдань, поколаборують. Також презентують свої улюблені ресурси та зроблені в них завдання, працюючи над проєктом "Поділимось успіхами", який буде доступний всім учасникам вебінару.

В другій частині учасники вебінару познайомляться з новими функціями популярних ресурсів. Ці ресурси вже мали успішну історію використання вчителями, але за останній час отримали оновлення та нові функції, які розширюють їх потенціал і можуть значно збагатити ваші уроки та навчальний процес в цілому. Хто ще не має ключа до преміум-акаунта у Bookwidgets до 31 грудня, то буде мати можливість отримати ключ безкоштовно (перші 20 зареєстрованих учасники) та, за бажанням, можна за знижкою 30 % придбати новий курс від Школи ІКТ

"Bookwidgets - конструктор інтерактивних вправ, тестів, ігор, ІРА, квестів"

Цей вебінар пропонує учасникам можливість вивчити оновлені функції Bookwidgets, ChatGPT, Classtools та Quizizz, а також дізнатися, як їх використовувати для створення захоплюючих та цікавих завдань, що стимулюють активну участь учнів у навчанні.

Під час вебінару будуть обговорені наступні аспекти:

1. Використання інтерактивних функцій Bookwidgets для створення завдань, які сприяють активній участі учнів та підвищують їх мотивацію до навчання.
  2. Використання ChatGPT для розвитку навичок комунікації та творчого мислення через інтерактивний діалог зі штучним інтелектом.
  3. Використання розширених можливостей Educaplay для створення співпраці та взаємодії між учнями, що сприяє створенню колективного навчального середовища.
  4. Використання нових функцій Quizizz для персоналізації навчального процесу та стимулювання здобуття знань через групові завдання та змагання.

Зміст другої частини вебінару:

1. Bookwidgets:

• Нові інтерактивні вправи та шаблони для створення різноманітних завдань.
    • Впровадження мультимедійних елементів у вправи.
    • Зручне керування та контроль навчального процесу.
  2. ChatGPT:

• Створення власних моделей та адаптація до конкретних потреб.
    • Використання ChatGPT для зміцнення навичок комунікації та творчого мислення учнів.
  3. Educaplay:

• Оновлені інструменти для створення цікавих та інтерактивних уроків.
    • Інтеграція мультимедійних елементів та гейміфікація навчального процесу.
  4. Quizizz:

• Нові функції для створення та персоналізації квізів.
    • Можливості автоматичної оцінки та звітування про навчальний прогрес.
    • Інтерактивність та залучення учнів через групові завдання та змагання.
    • 5. Лайфхаки, секрети та секретики від мене :)

Цей вебінар є чудовою нагодою оновити свої знання та вивчити нові можливості цих ресурсів, що допоможе вам покращити якість навчання у ваших класах та збільшити зацікавленість учнів.

Не пропустіть можливість познайомитися з оновленими функціями Bookwidgets, ChatGPT, Educaplay та Quizizz та дізнатися, як ефективно їх використовувати у вашій освітній практиці.

Вебінар  відбудеться 10  червня  2023 р. о 16.00. Після вебінару всім учасникам буде доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна участі - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel