Вебінар-майстерка «Вдосконалюємо та адаптуємо уроки для НУШ»
23.09.2023, 12:58

Мета вебінару:

Цей вебінар спрямований на підвищення кваліфікації вчителів та освітніх фахівців у сфері Нової Української Школи (НУШ). Мета вебінару - познайомити учасників з новими функціями та можливостями популярних освітніх ресурсів (Classtime, Bookwidgets, Quizlet , Genial.ly, Quizizz, LiveWorksheets) та навчити їх ефективно використовувати для створення захоплюючих та інтерактивних уроків відповідно до вимог НУШ. (Розраховано на базові знання про ці ресурси. Є записи вебінарів, які учасники отримають за знижкою)

Опис вебінару:

Вересень 2018 року став ключовим моментом у сучасній українській освіті з введенням Нової Української Школи (НУШ). Ця концепція освіти передбачає активну роль учнів у навчальному процесі, розвиток критичного мислення, та прагне навчити дітей розвивати власний потенціал та навички, необхідні для життя в сучасному світі.

Використання сучасних освітніх ресурсів, таких як Classtime, Bookwidgets, Genial.ly Quizlet, LiveWorksheets та Quizizz, стає дійсно ефективним способом здійснення цієї перетворюючої освітньої парадигми. Вони допомагають вчителям створювати уроки, які стимулюють інтерактивне навчання та розвивають навички, важливі для НУШ.

Як це працює:

Забезпечення індивідуалізації: Освітні ресурси дозволяють створювати завдання, які відповідають рівню кожного учня, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного.

Сприяння активному навчанню: Ресурси дозволяють створювати завдання, що заохочують учнів активно долучатися до процесу навчання, ділитися ідеями та співпрацювати.

Зміцнення критичного мислення: Використання цих ресурсів стимулює учнів розглядати інформацію з різних точок зору, аналізувати її та приймати обґрунтовані рішення.

Підвищення зацікавленості: Застосування інтерактивних елементів та візуальних засобів може робити навчальний процес більш захоплюючим та цікавим для учнів.

Підтримка ефективного навчання: Вчителі можуть відстежувати прогрес учнів, а також вчасно реагувати на їхні потреби та слабкі місця.

На вебінарі-майстерці "Вдосконалюємо та адаптуємо уроки для НУШ" ми разом з вами відкриємо двері у світ сучасних освітніх технологій та ресурсів? розглянувши шість популярних платформ: Classtime, Bookwidgets, Genial.ly, Quizlet, LiveWorksheets та Quizizz, і дізнаємося, як їхні нові функції можуть зробити навчання більш ефективним та захоплюючим.

На вебінарі ви отримаєте можливість:

•     Дізнатися про останні оновлення та можливості кожного з ресурсів.
  •     Вивчити практичні приклади використання цих ресурсів для побудови інтерактивних уроків з урахуванням концепцій Нової Української Школи.
  •     Спілкуватися з експертами та ділитися власними досвідом та ідеями.

Долучайтеся до вебінару-майстерки, щоб підняти вашу педагогічну майстерність та сприяти втіленню ідей НУШ в освітній процес.

Вебінар  відбудеться 25 вересня  2023 р. о 19.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel