Вебінар "Як зробити інтерактивні Canva та Genially ще інтерактивнішими?"
16.01.2023, 22:25

Концепція вебінару

Про Canva та Genially  вже неодноразово говорилось на вебінарах Школи ІКТ. Але це ресурси, які постійно розвиваються, доповнюються новинками, стають ще цікавішими та інтерактивнішими. Тому метою даного вебінару є розкрити «інтерактивність» інтерактивних ресурсів

Canva— платформа графічного дизайну, яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, проєкти, конспекти уроків, шаблони та інший візуальний контент для уроків та соціальних мереж. Доступна як вебверсія, так і мобільна. Canva має велику медіатеку безкоштовних стокових фотографій, відео, графіки, звукових доріжок і багато іншого. У вересні 2021 року оцінювалася у $40 млрд.

Користувачі можуть вибирати між багатьма шаблонами, зробленими професійними дизайнерами, редагувати їх та завантажувати власні фотографії через інтерфейс drag-and-drop. Платформа є безкоштовною, передплачені версії, такі як Canva Pro та «Canva для навчання», пропонують додаткові функціональні можливості.

Станом на 2019 рік вартість Canva оцінювалась у 3,2 мільярда доларів, сервісом користувались понад 20 мільйонів користувачів у 190 країнах.

Короткий зміст вебінару

Після вебінару кожен учасник зможе:

Збільшити зацікавленість своїх учнів завдяки оригінальному вмісту уроку

Навчитись вибирати з бібліотеки ресурсів Canva найкорисніше: від планів уроків до звітів і плакатів.

Викликати взаємодію з учнями за допомогою gif, відео, анімації та музики.

Охоплювати та мотивувати учнів, де б вони не були, за допомогою зворотного зв’язку в реальному часі.

Ділитись роботами як завданнями безпосередньо через Canva, Google Classroom, Microsoft Teams або іншу через LMS.

Навчитись  розвивати критичні навички учнів.

Використовувати Canva для демонстрації навчання в різних форматах зі своїми учнями— групові проекти, відео, плакати тощо

Створити матеріали для окраси класної кімнати

Опанувати методику створення сторібордів, storybooks із шаблонів Canva та багато чого іншого.

Ну а що нового в Genially?

На вебінарі буде представлена перша добірка шаблонів 2023 року! 12 інтерактивних шаблонів для початку року зі створення чудового вмісту.

Ігри, презентації, путівники… Що б ви не хотіли створити, інтерактивність і анімація допоможуть вам привернути більше уваги та зацікавити аудиторію. Шаблони вже містять багато інтерактивних та анімованих елементів, тож все, що вам потрібно зробити, це додати крапку вашої творчості.

Але і це не головне. А головне  в тому, що учасники вебінару познайомляться із додатковими командами-розширеннями, серед них Le DND Lemniscape і "drag and drop",  які зроблять дидактичні одиниці у Genially «живими». Ми навчимося створювати завдання, де використовуємо різні команди, що роблять рухливими елементи на завданнях для учнів. Це, фактично, щось схоже на макроси, які ми використовуємо у Microsoft PowerPoint.

Якщо ви виконаєте ці кроки, ви зможете гейміфікувати своє навчання та спілкуватися з учнями, як ніколи раніше.

Про це та багато чого іншого цікавого, що «прийде» в голову у процесі підготовки, ви почуєте на вебінарі J

Вебінар  відбувся  28 січня  2023 р. та носив характер "перевернутого вебінару". Тобто, учасники отримали навчальні відео, як працювати з  ресурсами. На власне вебінарі було багато ще лайфхаків та практичних завдань. Після вебінару, як завжди, відбудеться розсилка запису вебінару, зразків практичних завдань. Працювати буде над чим :)  Вартість відео на 4 год та запис вебінару: 150 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel
Переглядів: 518 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1