Вебінар ""ІТ-святкування: Новорічний вебінар-корпоратив у Школі ІКТ"
25.12.2023, 22:52

Концепція вебінару:

Цей веселий та пізнавальний вебінар призначений для спільноти Школи ІКТ та гостей, де технології та новорічний настрій об'єднуються в єдиний захоплюючий досвід.

Елементи вебінару:

1. ТехноІгри: Розглядатимуться цікаві кейси та розробки у сфері ІКТ.
  2. Веселий Галас: Учасники Школи ІКТ отримають можливість продемонструвати свої технічні досягнення та творчі проекти. Захоплюючі інновації та креативні рішення будуть відзначені веселими призами та подяками.
  3. ІТ-Мистецтво: За допомогою технологій створимо власноруч вітальні листівки. Буде час для творчості та обміну ідеями.
  4. Корпоративна Віртуальна Гра: За допомогою інтерактивних ігор та квестів створимо неповторний досвід віртуального корпоративу. Піднімемо дещо настрій в наш нелегкий час.
  5. ТеоріяСучасності: Знайомство з новинками в старих ресурсах Canva, Educaplay, Bookwidgets, Genial.ly, H5P. А також представлю пару новинок-ресурсів :)
  6. Новорічна лотерея: учасники даного заходу отримають можливість взяти участь в лотареї. Призи: Три доступи до курсів від Школи ІКТ БЕЗКОШТОВНО!
  7. Зимова ІТ-Феєрія: Завершимо вебінар святковою атмосферою та зимовими розвагами.
  8. Як завжди, поділюсь «магічними цікавинками» та методичними ідеями, які появляються в ході підготовки до вебінару
  9. Найголовніше - можливість спілкуватись та пізнавати нове!

Мета вебінару:

Створити веселий та навчальний простір для обміну знаннями, підтримки та зміцнення командного духу в Школі ІКТ під час новорічних свят.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання

Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться 30 грудня 2023 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel