Вебінар "Інновації в освітніх технологіях: Перегляд нових можливостей в Tome, Quizalize, Poll Everywhere, Curipod, VEED, та Formative.
05.11.2023, 18:26

Концепція вебінару: Цей вебінар розроблений для освітніх фахівців, вчителів, тренерів та всіх, хто цікавиться інноваціями в освітніх технологіях. Ми вивчимо нові можливості, які пропонують ресурси Tome, Quizalize, Poll Everywhere, Curipod, VEED та Formative і дізнаємось, як вони можуть змінити спосіб навчання та спілкування зі студентами або аудиторією. Вебінар надасть учасникам цінний інсайт  про інструменти, які можуть покращити їхню практику та суттєво скоротити підготовку до уроків. Для тих, хто ще не працював з даними ресурсами, буде проведено додаткові інструкції.

Розгорнутий опис вебінару:

Дата та час: [12 листопада 0 16.00]

Тривалість: Приблизно 3 години

Опис: Сучасні освітні технології швидко розвиваються, і для освітян важливо залишатися в курсі останніх інновацій. Якщо ви шукаєте спосіб покращити свою педагогічну практику та зробити навчання більш ефективним і цікавим, то цей вебінар для вас.

На цьому вебінарі ми розглянемо шість важливих освітніх ресурсів і дізнаємось про їхні нові функції та можливості. А також вебінар міститиме ще розповідь про «магічні ресурси».

1. Tome: Ми розглянемо нові можливості для створення презентацій. Ви дізнаєтеся, як зробити навчання більш інтерактивним і залучити учнів.
  2. Quizalize: Під час цього сегменту вебінару ми дослідимо інтерактивні тести і можливість персоналізації навчання та використання ШІ, які пропонує Quizalize.
  3. Poll Everywhere: Ви дізнаєтеся, як збирати відгуки та проводити інтерактивні опитування, використовуючи цей ресурс та як зробити ресурс Poll Everywhere надбудовою для Zoom, Microsoft та Google Slides.
  4. Curipod і VEED: Ми вже вивчали, як створювати відеоконтент та інтерактивні презентації  за допомогою цих інструментів. Але на вебінарі відкриють нові можливості для навчання.
  5. Formative: Ви дізнаєтеся, як цей інструмент може допомогти вам збирати та аналізувати дані для покращення навчального процесу, а також як застосувати ШІ в даному ресурсі.
  6. Серед ресурсів будуть і «магічні ресурси», які не згадуються в описі :) Секрети та секретики наявні, як завди :)
  7. Практичні поради та приклади використання: На вебінарі буде продемонстровано  конкретні приклади використання цих ресурсів у різних навчальних сценаріях та надані корисні поради щодо їхнього ефективного використання.

Після завершення презентацій і демонстрацій матеріалу буде відведено час на запитання та обговорення, де ви зможете отримати відповіді на свої питання та поділитися своїм досвідом.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 4 години (0,2 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Кому призначений вебінар:

• Вчителі та викладачі
  • Освітні фахівці
  • Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання

Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться 12 листопада 2023 р. о 16.00. Після вебінару  доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна  - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel