Вебінар "ClassFlow - програмне забезпечення для проведення інерактивних уроків офлайн та онлайн"
18.06.2023, 00:03

Концепція вебінару

"ClassFlow - програмне забезпечення для проведення інтерактивних уроків офлайн та онлайн" полягає у представленні цікавої та інноваційної платформи, яка дозволяє вчителям створювати та проводити інтерактивні уроки, як в класній кімнаті, так і у віртуальному середовищі, де вчителі можуть використовувати різноманітні інструменти для створення та подачі уроків, а учні активно взаємодіють з навчальним матеріалом.

ClassFlow поєднує в собі можливості інтерактивної (якщо така наявна) або віртуальної дошки, управління класом та розподіленого навчання, що дозволяє вчителям ефективно організовувати уроки та стимулювати активну участь учнів.

Зміст вебінару

1. Огляд функціональних можливостей: огляд основних функцій та можливостей ClassFlow. Зокрема,  інтерактивної дошки, інструментів для створення уроків, завдань та вправ, а також  інструментів для оцінювання та відстеження прогресу учнів.
  2. Створення та редагування уроків: Учасники вебінару ознайомляться з процесом створення та редагування уроків, як додавати медіа-елементи, питання, завдання та інші інтерактивні елементи до своїх уроків.
  3. Поширення  уроків: На вебінарі учасники дізнаються про різні способи доставки уроків за допомогою ClassFlow. Зокрема, як проводити уроки в офлайн-середовищі за допомогою інтерактивної дошки, а також як використовувати платформу для проведення уроків у режимі онлайн з допомогою девайсів.
  4. Взаємодія та співпраця: ClassFlow дозволяє створювати спільноти, де вчителі можуть обмінюватися уроками та ідеями. Тому на вебінарі буде продемонстровано функцій спільної роботи, обговорено можливостей співпраці та спільного навчання в рамках платформи.
  5. Відстеження прогресу та оцінювання: ClassFlow надає інструменти для відстеження прогресу учнів та оцінювання їх робіт. Учасники на вебінарі з’ясують, як використовувати ці інструменти для моніторингу прогресу, оцінювання завдань та забезпечення зворотного зв'язку.

З ClassFlow у вас ніколи не буде нестачі в ідеях для створення кумедних вправ, які будуть тримати ваших учнів зайнятими та захопленими, а також сприяти їхньому навчанню та успіхам.

Опитування

Миттєво надсилайте учням опитування протягом усього уроку, щоб переконатися, що їм цікавий матеріал, і розуміють його

Зручність

Попросіть учнів приєднатися до вашого класу, просто використовуючи унікальне посилання — немає необхідності звертатися до ІТ-адміністратора для синхронізації зі списком класу, при цьому не потрібно жодних облікових записів.

Участь

Спілкуйтеся з учнями за допомогою будь-якого типу пристрою, включаючи ноутбуки, Chromebook, планшети, смартфони та спеціальні пристрої для відповіді учнів.

Інтеграція

Імпортуйте контент із різних джерел та інтегруйте його зі своїми поточними обліковими записами, включаючи Google Диск, Microsoft OneDrive та Dropbox.

Вебінар  "ClassFlow - програмне забезпечення для проведення інтерактивних уроків офлайн та онлайн"  передбачає  демонстрацією реальних прикладів та практичні завдання для учасників. Його мета - надати вчителям та іншим зацікавленим особам поглиблене розуміння концепції та функціональності ClassFlow і показати, як це програмне забезпечення може покращити процес навчання та залучення учнів.

Відкрийте для себе необмежені способи пожвавити свій віддалений або очний клас.

Вебінар  відбудеться 28  червня  2023 р. о 16.00. Після вебінару всім учасникам буде доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Ціна участі - 200 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel