Урок-вебінар "Ресурси штучного інтелекту в освіті"
06.05.2023, 00:12

Концепція вебінару:

Урок-вебінар "Ресурси штучного інтелекту в освіті" є інформаційним заходом, на якому вчителі та освітні працівники зможуть дізнатися про те, як штучний інтелект може бути застосований в освіті, а також продовжити знайомство з деякими ресурсами, про які мова йшла на квітневих вебінарах і що можуть допомогти в їх роботі. А також обмінятись досвідом.

На уроці-вебінарі йтиметься про вивчені ресурси на вебінарах "Штучний інтелект в Новій українській школі: розвиваємо критичне та системне мислення, творчість, ініціативність." та  "Потенціал штучного інтелекту в освіті або Пишемо, малюємо, створюємо вікторини, презентації, відео із ресурсами ШІ для уроків." Озвучаться питання, які виникли в процесі роботи з вивченими ресурсами та учасники отримають відповіді на дані запитання. Також визначаться переваги та недоліки використання цих технологій у навчальному процесі,  а також практичні приклади використання штучного інтелекту в освіті.

Тема уроку-вебінару може бути корисною для педагогів, студентів, та всіх, хто цікавиться сучасними технологіями в освіті та бажає оновити свої знання та підвищити ефективність навчання. В результаті проведення уроку-вебінару учасники матимуть можливість познайомитись з конкретними застосунками штучного інтелекту в освіті та відповідно підвищити свій рівень знань у цій області.

Короткий зміст вебінару:

Учасники уроку-вебінару на тему "Штучний інтелект в освіті" матимуть можливість:

1. Познайомитись із  дослідженнями та прикладами використання штучного інтелекту в освітньому процесі.
  2. Порівняти власні підходи до використання штучного інтелекту в освіті, зосереджуючись на перевагах та недоліках кожного з них, тобто, озвучити домашнє завдання в проєкті «Практичний кейс використання ШІ на уроках»
  3. Взяти участь в уроці на тему «Штучний інтелект в освіті»: який включатиме в себе етапи теорії, тестування та впровадження.
  4. Розробити практичний кейс з використанням штучного інтелекту в освіті: учасники отримають тему та методом співпраці запропонують рішення, яке базується на використанні технологій штучного інтелекту.
  5.  Секрети та лайфхаки у роботі з ресурсами ШІ

Вебінар  відбудеться  12 травня  2023 р. о 18.00. Після вебінару всім учасникам буде доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація, зразки завдань.

Вебінар більше призначений для учасників попередніх вебінарів. Ціна участі - 150 грн.
    Для нових учасників передбачено  надання додаткових відео про ресурси, які ви можете обрати самі:
    2 ресурси - 200 грн
    4 ресурси - 250 грн.