Вебінар "Нові функції в BookWidgets, які підвищують ефективність вчителів та учнів НУШ"
04.02.2023, 12:56

Концепція вебінару

Ресурс BookWidgets, як Canva та Genially, має велику популярність не тільки серед учасників Школи ІКТ, а й серед інших вчителів. Це ресурс, який постійно розвивається, додаються нові функції. Я можу запропонувати безліч нових ресурсів. Але вважаю, що ефективніше допрацювати над тим, що вже знайомо та йти далі.

BookWidgets – це чудове рішення в умовах дистанційного навчання та відсутності інтернету. А також BookWidgets має велику кількість принад для Нової української школи.

Це:

• уміння висловлювати думку письмово
• критичне мислення
• здатність логічно обґрунтовувати позицію
• виявляти ініціативу
• творити
• застосовувати емоційний інтелект
 • здатність співпрацювати в команді
   візуалізувати навчальний матеріал.

Вчитель же вирішує проблеми:

Формувального оцінювання
Швидкого фідбеку
Формування навичок самостійної роботи
Аналізу росту навчальних та виховних навичок тощо

Шаблони BookWidgets мають налаштування, які роблять їх легко адаптованими як з точки зору доступності для учнів з особливими потребами, так і адаптації їх до вашого типу уроку. Це формувальне чи підсумкове оцінювання? Це домашнє завдання? Вправа з негайним зворотним зв’язком для практики? Як щодо вправ, які змінюють одна одну в межах навчального шляху? Повний цифровий урок? Навчальна гра для повторення уроку?

За допомогою віджетів BookWidgets Worksheet і Quiz (шаблони уроків) ви можете створювати завдання для самооцінювання, які можна використовувати як у формативному, так і в підсумковому оцінюванні. Ви можете додати багато інтерактивності, використовуючи 35 різних видів інтерактивних запитань. Обов’язково включайте у свої завдання такі мультимедійні елементи, як аудіо, відео та зображення, щоб ще більше зацікавити ваших учнів.

Отже, короткий зміст вебінару

1. Оглядове знайомство з ресурсом BookWidgets (всім, хто не працював з ресурсом, надається безкоштовний вебінар про основні функції ресурсу.
  2. Як стежити за своїми учнями в режимі реального часу, поки вони працюють над вашим завданням BookWidgets у Google Classroom, і допомагати за потреби. Тобто, на вебінарі ви дізнаєтесь, як інтегрувати BookWidgets у Google Classroom,
  3. Як BookWidgets дозволяє конвертувати вміст вашого уроку з одного типу віджетів на інший.
  4. Які є потужні способів використання інтерактивного відеотесту у вашому класі, адже BookWidgets випустили новий віджет - Video Quiz !
  5. Як створити вправи на шаблоні білої дошки?
  6. Як використовувати віджет шкали часу на будь-якому предметі
  7. Знайомство з готовими до використання прикладами віджетів, підказками до уроків для  натхнення ваших учнів.

Тепер ви можете:

• стежити за студентами, наживо , під час відпрацювання карток ;
  • стежити за процесом мислення ваших учнів за допомогою блокнотів ;
  • повторно використовувати той самий вміст у кількох віджетах ,
  • увімкнути вбудоване перетворення тексту в мовлення для студентів.

Бонуси вебінару:

1. Додатковий безкоштовний вебінар з повним оглядом функціоналу BookWidgets
  2. На жаль, BookWidgets має термін безкоштовного використання лише 30 днів.

Але я маю можливість надати преміум версію першим зареєстрованим 20 учасникам. Можливо домовлюсь з адміністратором про надання преміум версії всім учасникам вебінару до кінця року.

До цього учасники Школи ІКТ робили колективну підписку. І це було набагато дешевше, ніж оплачувати одному. Ця традиція буде продовжена. Бо я маю зв»язок з адміністраторами BookWidgets. Учасники вебінару завжди можуть розраховувати на мою підтримку і в цьому питанні та приєднатись до нас у підписці.

А найцікавіше, як завжди, прийде під час підготовки до вебінару. Будуть секрети, секретики ще й лайфхаки :)

Вебінар  відбувся  12 лютого  2023 р. о 16.00. Доступний  запис вебінару, відео інструкція, презентація та багато інших ціквинок: лайфхаків та практичних завдань. )  Вартість відео на 2 год 30  та 4-годинний запис вебінару: 150 грн.

Категорія: Вебінари 2023 | Додав: uthitel
Переглядів: 244 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1