Вебінар: Проєктні методи: інтерактивні книги в ресурсі Writereader та Seesaw - інструмент зворотного зв'язку
06.09.2020, 17:18

Seesaw  - сервіс передбачає цілковиту самостійність учнів у підготовці до заданої вчителем теми проєкту. Таким чином, враховуються індивідуальні особливості дітей при сприйнятті ними навчального матеріалу і при виконанні навчальних завдань.
Коли, наприклад, учень робить фотоколаж, то він може зробити знімок прямо з програми, намалювати замітки на екрані, зробити голосове повідомлення. Вся робота, яку виконують учні, тут же відправляється в додаток для вчителя, де вчитель може організувати персоніфіковану роботу, залишати свої коментарі та рекомендації.
Всі роботи учнів зібрані в електронному журналі, який є місцем, де вчителі, учні та їх батьки завжди можуть повернутися до завдань і робіт, які робили раніше. Сервіс передбачає також створення блогу – інструменту для спілкування та роботи  вчителя та учнів. Тут також можна опублікувати проєкти учнів та поділитись з ними з усім світом .

WriteReader -  дуже цікава платформа для створення мультимедійних книг учителем і його учнями. Привабливість цього конструктора полягає у співпраці між учнями і викладачами. Учні можуть створювати мультимедійні книги, в яких вчителі при необхідності вносять виправлення, супроводжують учнівський проект.

Ціна 200 грн.

Запис вебінару, протяжністю 4 год,  надсилається разом із презентацією.

Після придбання вебінару видається Сертифікат (3 год), згідно виду освітньої  діяльності за КВЕД 85.59

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 668 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2