Вебінар "Коригуюче навчання": секрети успіху учнів
06.09.2020, 01:35

На початку 2020-2021 навчального року, задля забезпечення якісного виконання освітніх програм в умовах очного та/або дистанційного навчання, МОН пропонувало приділити більше уваги традиційному повторенню вивченого матеріалу за минулий рік, запровадити «коригуюче навчання».

Як зекономити урочний час, виявити прогалини в знаннях учнів, "заповнити" їх та розпочати опрацювання нового матеріалу, адже епідеміологічна ситуація досить "вибухова" й не виключена знову дистанційна форма навчання.

Пропоную знайомство зі власним баченням методики "коригуючого навчання", яке швидке, оптимальне, корисне, ненав"язливе для учнів.  А також пропоную знайомство з онлайн ресурсами, які допоможуть зреалізувати вищезгадану формулу. Ці ж ресурси можна застосувати для фідбеку, при змішаному та дистанційному навчанні.

1. Гра - ось що дасть можливість скорегувати знання учнів, швидко виявити недопрацьовані матеріали. Це те, що ви зможете зробити на уроці та запропонувати учням зробити вдома.

2. Цифрові ресурси, які "під руками", дадуть змогу прямо на уроці вчителю створити завдання за потребою.

3. Флеш-картки - перевірений спосіб запам"ятовування навчального матеріалу.

Отже, пропоную знайомство з практичним застосуванням всіх можливостей ресурсів Wordwall, Wooclap, Raptivity.

Наявний  запис вебінару, презентація, зразки вправ.

Ціна: 200 грн

Отримати інформацію та зареєструватись!

Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:
Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 756 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1