Презентації з історії України для 7 класу та підготовки до ЗНО з історії України
20.12.2021, 21:38

Презентація  — це процес ознайомлення слухачів з певною темою. Зазвичай це демонстрація, лекція чи промова, з метою поінформувати чи переконати когось.

Презентація може містити три компоненти:

• промова доповідача: те, що доповідач розповідає;
  • слайди: те, що бачить аудиторія на екрані;
  • роздаткові матеріали: те, що роздається кожному в аудиторії окремо, і містить деталі інформації що презентується. Наприклад список літератури та інших посилань чи статистичні
  • таблиці.

Власне цим параметрам, а найголовніше - дидактичним цілям, відповідають дані презентації. Презентації відповідають чинній програмі для 7 класу, носять універсальний характер, тобто, підходять до всіх підручників.

В презентаціях ви знайдете: портрети історичних діячів, візуальні джерела, документи, карти поняття та додаткову інформацію.

Кількість презентації - 25 штук. Наповненість - не менще 15 слайдів. Може бути й до 40 слайдів з деяких тем.

Бонус - ще деякі цікаві презентації до курсу історії України 7 класу.

Ціна - 250 грн. Тобто, кожна презентація, коштує 10 грн. Вивчала "ринок" на цю тему, тому вважаю цю ціну мізерною :)

Щоб заявити про своє бажання придбати презентації, перейдіть за посиланням:

Категорія: Продукти Школи ІКТ | Додав: uthitel
Переглядів: 390 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/1
1 ОльгаМик • 19:51, 22.12.2021
цікавить
2 uthitel • 13:16, 23.12.2021
Переходьте за посиланням, реєструйтесь, проплачуйте й отримаєте)