Вебінар "Ресурс Bookwidgets в ракурсі формувального оцінювання в Новій українській школі"
05.07.2022, 21:24

Мета вебінару:

У Державному освітньому стандарті НУШ заявлено рекомендацію впроваджувати формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів.
За формувальним оцінюванням відстежується особистісний розвиток дитини та
хід опановування нею навчального досвіду як основи компетентності.
Таке оцінювання дозволяє:
• вибудовувати індивідуальну траєкторію розвитку учнів;
• оцінити або визначити досягнення дітей на кожному з етапів освітнього
процесу;
• вчасно виявляти проблеми й запобігати їх нашаровуванню;
• мотивувати учнів до прагнення здобути максимально можливі результати;
• виховувати ціннісні якості особистості, бажання навчатися, відсутність
побоювання помилитися, переконання у своїх можливостях і здібностях.
Отже, в сучасній школі змінюється загальна мета оцінювання – вона перестає бути лише інструментом оцінювання успішності учня, а стає засобом навчання для вчителя також. Проте, потрібно знайти цікаві способи реалізації формувального оцінювання, які дозволять відстежити й прогрес учнів, дати можливість їм себе самооцінити для подальшого зростання. Саме таким способом, в сучасному освітньому процесі, і є онлайн ресурси. Серед них можна виділити BookWidgets

Короткий зміст вебінару:

Bookwidgets - конструктор інтерактивних вправ, створений командою бельгійських педагогів і програмістів.

BookWidgets — це інструмент для створення й оцінювання вмісту для вчителів. За допомогою BookWidgets вчителі можуть створювати понад 40 інтерактивних вправ і автоматично оцінюваних завдань із понад 35 різними типами питань. Він призначений для створення великих інтерактивних навчальних посібників, але кожен із модулів можна використовувати також самостійно.

Додаток дозволяє створити цілий ряд інтерактивних вправ і дидактичних ігор для індивідуальної роботи учнів, які корисні для дистанційного або змішаного навчання, в тому числі, й в умовах НУШ.

А тепер... вчителі також можуть імпортувати запитання зі своїх наявних документів DOCX і PDF!

Викладачі можуть легко інтегрувати BookWidgets в інші системи керування навчанням (LMS), такі як Google Classroom, Microsoft Teams, Schoology тощо. Інтеграція дозволяє вчителям стежити за прогресом учнів у режимі реального часу, коли вони працюють над завданням BookWidgets. Таким чином вчителі можуть швидко направити своїх учнів у правильному руслі, коли їм потрібна допомога. Саме це і основою формувального оцінювання. Інформаційна панель оцінювання дозволяє вчителям ефективно переглядати роботи учнів і легко давати вичерпний відгук.

Велика увага приділяється індивідуальній роботі з учнями. Ви отримаєте результати кожного учня у вигляді електронного листа з прикріпленим файлом PDF, де ви зможете побачити детальну роботу учня над кожним вашим питанням. Учень також має можливість відразу після виконання завдань побачити результати своєї роботи.

На вебінарі ви також дізнаєтесь, як ще й візуально зробить завдання в ресурсі привабливими, створити також завдання для візуальних вправ учнів.

Рубрики або схеми оцінювання є потужною формою формувального оцінювання.
На вебінарі розповім про цей метод формувального оцінювання.

А найголовніше: фактично щотижня ресурс оновлюється та вдосконалюється.

А ще вебінар передбачає багато практики:)

Вебінар  відбудеться  20 липня о 16.00.   Вартість: 150 грн.

.

Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запрошення та інструкції, як приєднатись до вебінару. Після вебінару всім учасникам доступний запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 377 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1