Вебінар "Edpuzzle – створюємо інтерактивний контент, записуємо уроки, організовуємо проєктну роботу учнів"
24.09.2022, 23:46

Педагогам необхідно оперативно реагувати на сучасні виклики освіти, освоюючи нові методики та цифрові інструменти для навчання. Зокрема,  під час дистанційного навчання багато часу можна затратити на пояснення матеріалу через якийсь засіб зв'язку. І зовсім обмаль часу залишається на практичну роботу. На платформі Edpuzzle теорію вчитель задає опанувати вдома, а на уроках з’являється можливість більше розв’язати практичних завдань, Ресурс Edpuzzle слугує для оцінювання роботи учнів, дає можливість тримати зворотній зв’язок із ними.

З Edpuzzle ви можете взяти будь-яке відео та перетворити його на динамічний навчальний засіб. Вчитель може перевірити, чи учні дивляться відео, скільки разів вони переглядають кожен розділ і чи розуміють вони зміст.

EDpuzzle – це, фактично,  безкоштовний онлайн-сервіс. Але має певні обмеження, які заключаються у створенні 20 дидактичних одиниць. Проте, перші 24 учасники отримають безкоштовний преміум акаунт, який  триватиме до 30 червня 2023 року. ( У мене є домовленість з адміністратором проєкту)

Мета вебінару:

Навчити учасників, як

• можна легко записувати та монтувати відео, не використовуючи додаткові застосунки;
  • можна вантажити відео, додаючи голосові та текстові коментарі, створюючи завдання, опитування та вікторини;
  • можна використати презентації PowerPoint  і миттєво створити відео урок із завданнями.
  • можна реалізувати проєктні методи роботи, давши можливість учням самим відібрати відео контент до уроку.
  • можна призначити відеоуроки Edpuzzle як завдання Teams чи Classroom, бо ці ресурси взаємодіють.
  • можна переглянути прогрес студентів і оцінити завдання
  • можна створювати класи, призначати їм завдання та бачити відповіді дітей і виставляти оцінки.

Короткий зміст вебінару:

1. Знайомство з новими функціями раніше вивчених ресурсів.

2. Знайомство з функціоналом Edpuzzle.

3. Знайомство з освітніми можливостями ресурсу Edpuzzle: створення відео завдань до уроків, можливість запису відео уроків, створення проєктів та поради щодо їх тематики.

4. Нові ідеї щодо використання Edpuzzle (методичні секрети), зокрема на вебінарі ви почуєте практичні поради про способи підтримки соціально-емоційного навчання за допомогою відео EDpuzzle.

5. Практична робота

Вебінар  відбувся  1 жовтня 2022 р. Після вебінару доступний  запис вебінару та додаткові матеріали.  Вартість: 150 грн.

Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 260 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1