Як створити сайт, портфоліо, ІРА та проєкти в Google Sites
16.08.2022, 23:02

Сайт є майданчиком, на якому можна розміщувати інформацію різної якості, висловлювати свої думки і доносити їх до своєї аудиторії. Інструментів для створення ресурсів в мережі досить багато,  серед них - Google Sites.

Мета вебінару:

Google Site  можна ефективно використати в освітньому процесі. Тому метою вебінару є знайомство з побудовою сайту та варіантами їх використання.

Короткий зміст вебінару:

1. Вступ «Що таке Google Sites»
  2. Знайомство з функціоналом  Google Sites.
  3. Способи використання Google Sites:
  4. 1.Портфоліо вчителя
    2. Сайт школи, класу
    3. Інтерактивний робочий аркуш
    4.Середовище для проєктної роботи
    5. Портфоліо учня тощо
  5. Практична робота

Переваги Google Site

Безкоштовне середовище

Спільні сайти – це просто можливість співпраці в одному середовищі між вчителями, між вчителем та учнями та між самими учнями. Працюйте разом зі своїми колегами з різних підрозділів над створенням вмісту для спільного сайту, щоб зробити його стильним і повнофункціональним для будь-якого пристрою – від комп’ютера до смартфона.

Зручність користування Завдяки Сайтам спільно виконувати завдання стає дуже легко, адже вся команда має зручний доступ до вмісту. Папка на Диску, документ або навіть спільний календар – усі можуть легко переглядати й додавати потрібну інформацію.

Можливості візуалізації

Широкий вибір привабливих тем допоможе виділити ваш вміст з-поміж інших сайтів. Завдяки Сайтам ваші сторінки чудово оптимізуються для комп’ютерів, планшетів і мобільних пристроїв. Тому на вебінарі розглянемо різні варіанти візуалізації. На інтерфейс редактора Googlе Сайтів дійсно приємно дивитись, а процес користування ним має майже заспокійливий ефект. В ньому немає зайвих елементів та меню, які розгортаються, й увага спрямовується лише на найголовніше. Все, що вам потрібно, сконцентровано в одному єдиному місці. Він дуже простий, тому ви зможете швидко приступити до створення свого веб-сайту.

Співпраця без перешкод

Разом працювати на Сайтах дуже легко завдяки можливості редагування в режимі реального часу й таким же різноманітним опціям спільного доступу, як і на Google Диску та в Документах.

Вебінар  відбудеться  15 жовтня о 16.00. Після вебінару всі учасники отримають  запис вебінару та додаткові матеріали.  Вартість: 150 грн.

.

Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запрошення та інструкції, як приєднатись до вебінару. Після вебінару всім учасникам доступний запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням.
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 238 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1