Classtime - ресурс для формувального оцінювання в НУШ: створюємо тести, опитувальники, інтерактивні робочі аркуші, квести.
20.08.2022, 01:00

Формувальне оцінювання стало вже звичним для учнів та педагогів Нової української школи (НУШ). Але, за бажанням та вмінням вчителя, застосовувалось і в 5-9 класах. Проте, НУШ в 5 класі передбачає формувальне оцінювання, як обов'язкове, поряд з підсумковим.

Це оцінювання, яке допомагає учню "навчитися вчитися". Це коли учень має навчитися ставити конкретні цілі свого навчання, планувати, як їх досягти, вчитися самостійно знаходити та виправляти свої помилки, оцінювати свої успіхи та невдачі, планувати шлях від неуспіху до успіху.

Вчитель при такому підході стає тьютором, наставником.

Тому мета даного вебінару наступна:

Обговорити принципи формувального оцінювання, його роль в освітньому процесі та формуванні навичок учнів, в наданні можливостей учням відчути власну відповідальність за своє навчання, що безпосередньо впливатиме на якість їхніх результатів. Ознайомитись з ресурсом Classtime, як засобом реалізації формувального оцінювання, стимулом до навчання, формуванні навичок командної роботи та самостійної роботи.

Коротко про ресурс Classtime.

Classtime – це рішення для аудиторій, яке доповнює навчання в класі миттєвим зворотним зв’язком щодо рівня розуміння учнями.

Учні приєднуються до сесії без реєстрацій або з власним Google/Microsoft акаунтом.

Ресурс дозволяє створити 9 різними типів питань:

• одна правильна відповідь,
  • кілька правильних відповідей,
  • правда/неправда,
  • текст,
  • встановити відповідність,
  • встановити порядок,
  • вибірка тексту
  • обрати область.

Також ресурс містить готову бібліотеку запитань, якою може скористатись вчитель-предметник.

Досвід учнів можна збагатити та підсилити аудіовізуальну складову навчання, додаючи зображення та YouТube відео до ваших питань.

Результати учнів вчитель бачить в реальному часі, що дає можливість блискавично оцінити рівень знань учнів та провести корегування.

Classtime також є чудовим інструментом для описової аналітики. Це дозволяє експортувати звіт про статистику у форматі PDF для кожного сеансу, який завершує ваш клас у програмі. Створіть сеанс для свого уроку, мотивуйте та залучайте своїх учнів, а потім експортуйте аналітичний звіт, щоб побачити, як ви можете зробити свої уроки ефективнішими.

Соціально-емоційне навчання – це шлях до успіху для учнів. Це дозволяє їм контролювати свої почуття та зосереджувати свою увагу на навчальному матеріалі, який матиме відношення до їхнього дорослого життя, і саме сучасні вчителі навчать їх цьому.

З допомогою Collaborative Challenges від Classtime ви можете легко створити завдання по темі уроку, щоб залучити всіх своїх учнів і заохотити їх працювати разом над вирішенням проблеми. Просто створіть набір запитань для свого уроку або скористайтеся одним із готових наборів запитань у програмі.

Короткий зміст вебінару:

1. Вступ «Ще раз про формувальне оцінювання»
  2. Знайомство з функціоналом  Classtime.
  3. 7 способів, як Classtime допомагає заощадити час і справити великий вплив на учнів
  4. Створення різних видів завдань у Classtime (тести, ІРА, опитувальники тощо)
  5. Як використовувати Classtime, щоб створити квест-кімнату.
  6. Практична робота
  7. Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань.

Вебінар  відбувся  27 серпня. Доступний  запис вебінару та додаткові матеріали.  Вартість: 150 грн.

.

Після реєстрації та проплати,  Ви отримаєте розсилкою на електронні скриньки запрошення та інструкції, як приєднатись до вебінару. Після вебінару всім учасникам доступний запис вебінару та інші матеріали, які були використані на вебінарі. Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням.
Категорія: Вебінари - 2021-2022 | Додав: uthitel
Переглядів: 506 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1