Вебінар: Освітні можливості віртуальних дошок.
13.05.2021, 18:48

Онлайн заняття - це нова реальність. Учительська дошка тепер вимагає заміни і для організації дистанційного навчання та урізноманітнення очного навчання необхідні віртуальні інтерактивні дошки. Віртуальна дошка - це сервіс, який працює як дошка для спільної роботи онлайн. Робота онлайн дошки виглядає так: у вас є робочий простір, "білий аркуш", на якому ви можете виконувати якісь дії. Одночасно з вами, в режимі реального часу,  всі ці зміни на ній бачать люди, яким ви надали доступ. Базово це як програма для малювання онлайн, але з додатковими функціями, які допоможуть організувати репетиторство онлайн або роботу з класом на дистанційному навчанні. На вебінарі ви почуєте про найпопулярніші з них. Це віртуальні дошки за допомогою яких можна:

1. Створити інтерактивні робочі аркуші, які, за посиланням, будуть доступні учням і вчитель в режимі реального часу буде бачити результати роботи.

2. Візуалізувати тему уроку із функцією автоматичного розпізнавання малюнків учнів та перетворення їх в охайні сюжетні малюнки, що приносить задоволення учням. (приклади учнівських робіт, намальованих таким способом слов"янських поселень)

3.Для створення візуального есе, плакатів, стендів, стін для привітання, спілкування.

4. Для наповнення портфоліо
5. Можна проводити мозковий штурм в групі або обговорення.
6. Робота з картами
7. Завантаження презентації та її демонстрація.
8. Завантажети тематичне відео та працювати з ним. Така дошка має чат, ви можете демострувати себе та бачити учнів. Відповіді також даються в чаті або на самій дошці. (Zoom "відпочиває")
9. Спілкування через мікрофон або камеру, якщо дозволяє мікрофон

І це далеко не все, про що можна буде дізнатись на вебінарі :)
І найголовніше - велика кількість ПРАКТИКИ!!!!!

Вебінар  відбувся  15 травня о 16.00. В доступі -  запис вебінару, протяжністю 2 год 40 хв,  дві відео інструкції про роботу з дошками, протяжністю 55 хв та 35 хв, презентація.  Вартість : 200 грн.

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 669 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1