Вебінар: Як створити інтерактивності з H5P.com?
01.05.2021, 23:58

Один із вебінарів Школи ІКТ був присвячений чудовому ресурсу H5P.org. Проте,  набагато більше типів вмісту, тобто контенту,  пропонує  H5P.com. Новий міст просто вражає не тільки вчителя, а  й учнів. Появляється функція "Звіти", в якій вчитель може побачити результати учнівських робіт.

Щоправда, версія H5P.com містить 30-денну безкоштовну версію. Але на вебінарі ви почуєте шляхи оптимізації платної версії та інтеграції H5P.com з Мoodle.

H5p це конструктор HTML5 контенту націлений на створення інтерактивних додатків. Додатки створені за допомогою H5P дозволяють не тільки проводити навчання, а й контроль знань. Створити контент за допомогою H5P можливо декількома способами.

По-перше цей конструктор прекрасно інтегрується з різними CMS і LMS платформами.

Тому якщо у Вас є сайт на WordPress, Drupal або Moodle, за допомогою плагінів Ви без проблем зможете впровадити новий тип контенту на них.

Також Ви можете створити контент за допомогою сайту h5p.com, для цього достатньо просто зареєструватися.

Але скориставшись плагінами і розмістивши конструктор на своєму сайті у Вас вже буде доступно не 13, а 43 інструменти для створення цікавого контенту. Нові дидактичні одиниці являють собою:

створення презентації з можливістю впровадження в неї різного контенту h5p;
створення сценаріїв поведінки в залежності від вибору користувача;
перетягнути картинку;
Virtual Tour (360);
Accordion;
гарячі точки на зображенні;
хронологічна лінія;
набір питань
зміна картинки з часом
Arithmetic Quiz Collage
Chart Single
Choice Set
Audio і так далі.
Можна навіть перевіряти есе автоматично за наявністю в ньому ключових слів.

Крім того, у версії пропонується:

Хостинг H5P

Творці H5P подбають про всі технічні завдання, щоб ви, автори, могли повністю зосередитися на вмісті. Високоякісні центри обробки даних у США, Австралії та Європі.

Інтеграція LMS

Підтримка LMS Інтеграція зі системою LMS на ваш вибір. За допомогою LTI ви можете відстежувати результати безпосередньо у своїх системах управління навчанням. Підтримуються Canvas, Blackboard, Мoodle та Brightspace.

Перекодування відео

Оптимізація відео (найближче) Турбуйтеся про безкоштовне завантаження відео будь-якого формату чи розміру з автоматичним перекодування та оптимізацією для всіх пристроїв.

Розширене відстеження

Краще відстеження Більше та краща відстеження використання за допомогою аналізу допоможе вам зрозуміти своїх студентів та створити ще кращий вміст.

Також учасники вебінару почують методичні поради, як використати такий контент та ознайомляться із зразками вправ. А ще: вас чекають практичні вправи та спілкування зі спікером.

Вебінар  відбувся 4 травня о 16.00. В доступі - запис вебінару,  запис відео "Н5Р - працюємо з "голосовими" шаблонами та створюємо інтерактивне відео"зразки завдань.  Вартість : 200 грн.

Після опрацювання відвіданого вебінару або перегляду запису,  учасники отримують сертифікат ( 3 год) , згідно діяльності суб'єкта підвищення кваліфікації, яким являється ведуча вебінару ФОП Кодола Валентина Іванівна .

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 502 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1