Вебінар: Формувальне оцінювання в ракурсі використання онлайн ресурсів Kahoot та Goformative.
23.03.2021, 21:46

Формувальне оцінювання міцно вплітається в освітній процес. Як же його зреалізувати на уроці? Є безліч засобів, серед них і онлайн ресурси. Зокрема, на вебінарі мова йтиме про Kahoot, який останнім часом дуже оновився,  та Goformative.

–Kahoot - сервіс для створення онлайн вікторин, тестів і опитувань. Учні можуть відповідати на створені вчителем тести з планшетів, ноутбуків, смартфонів, тобто з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету.
–Створені в Kahoot завдання дозволяють включити в них ілюстрації і навіть відеофрагменти. Темп виконання вікторин, тестів регулюється шляхом введення часової межі для кожного питання. При бажанні вчитель може ввести бали за відповіді на поставлені питання: за правильні відповіді і за швидкість. Табло відображається на моніторі вчительського комп'ютера. А ще: учні можуть працювати як синхронно, так і асинхронно. А ще вони можуть працювати в командах, що створить позитивну емоційну атмосферу на уроці та сприятиме безпосередньому засвоєнню навчального матеріалу.

–Formative - інструмент формувального оцінювання, який дозволяє в режимі реального часу відслідковувати процес роботи учнів і в будь-який момент коментувати їх роботу та надавати зворотний зв'язок. –Учитель надає учням код доступу до тесту або посилання та  на своєму моніторі бачить, як учні працюють, може втрутитися, направити, допомогти, підказати. Яких ще умов потрібно для формувального оцінювання?
Крім завдань, в ресурсі можна створювати інтерактивні робочі аркуші (ІРА) та перетворити документ Microsoft Word і PDF блискавично в тести, запитання з відкритими відповідями, тощо..
Про все це мова йшла на вебінарі "Формувальне оцінювання в ракурсі використання онлайн ресурсів Kahoot та Goformative."
Вебінар відбувся 26 березня, тривалістю 3 год 26 хв. Доступний запис вебінару, презентація, зразки завдань в обох ресурсах. Вартість комплекту : 200 грн.

Після придбання вебінару видається Сертифікат (3 год), згідно виду освітньої  діяльності за КВЕД 85.59

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 850 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2