Вебінар: Ресурси для швидкого фідбеку або Те, що має бути напохваті у вчителя.
07.11.2020, 18:58

В освітньому процесі ми нині часто використовуємо   англомовне слово ”feedback”, яке вживається у значенні  зворотнього зв’язку та відгуку.

Урок, на якому зворотній зв’язк є невід’ємною частиною роботи класу, є значно ефективнішим, адже це підсилює залученість учнів до реалізації спільної мети: засвоїти навчальний матеріал.

Яким чином цьому сприяє фідбек:

• сприяє адаптації організації до умов, що змінюються;
  • синхронізує діяльність в колективі;
  • допомагає побудувати відносини, що ґрунтуються на довірі;
  • заохочує уважно опрацьовувати навчальний матеріал.

Завдання зворотнього зв’язку допомагають учням із дитинства зрозуміти важливість та цінність їхньої думки і те, що ви обов’язково врахуєте її. Завдяки цьому діти вчаться обдумувати та висловлювати свої відчуття. А оскільки це відбувається в ігровій формі, учні не переживають стрес і не думають про оцінки та оцінювання. Таким чином налагоджуються довірливі контакти з кожною дитиною та робиться діагностика успіхів, труднощів та навчальних потреб дітей, а це і є ефективним формувальним оцінюванням.

Ефективний фідбек можна оперативно організувати з допомогою онлайн-ресурсів. Саме про це й ішла мова на вебінарі.

Учасники дізнались:

• Як інтегрувати онлайн-ресурс для зворотнього зв'язку прямо в презентації PowerPoint.
  • Як швидко організувати роботу в групах та прослідковувати її хід в реальному часі
  • Як організувати "мозковий штурм"
  • Як миттєво створити опитування для перевірки уважності учнів на уроці та рівня засвоєння знань.
  • І не тільки це :)  Я ніколи не розповідаю про ресурси, про які вже хтось щось розповідав :)
  • Це були ресурси: Wooclap, Flinga, Tricider, Slido.

Вебінар відбувся 14 листопада 2020 року. Доступний запис вебінару та презентація.

Вебінар зазвичай тривав більше  4-х годин. Цікаво?  Можете отримати запис :)
Вартість : 200 грн.

Після придбання вебінару видається Сертифікат (3 год), згідно виду освітньої  діяльності за КВЕД 85.59

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 974 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
1 innaloychenko • 13:27, 04.04.2023
Добрий день. Зацікавилась вебінаром. Хотіла б отримати відеозапис та презентацію.