Вебінар "Про фідбек і не тільки, або Ресурси для інтерактивного уроку"
22.11.2020, 19:36

План вебінару

1. Classkick - Інструмент для роботи в режимі реального часу

Classkick - це програма, яка дозволяє викладачеві контролювати роботу учнів в режимі реального часу і забезпечувати швидкий зворотний зв'язок. Учитель розробляє уроки з редагованими слайдами, де учні можуть завершити роботу, користуючись тими ж інструментами малювання, вставки посилань, зображень та звуку.

Під час роботи вчитель має доступ до кожного учня, щоб побачити вживу, як виконуються поставлені їм завдання.

Крім цього, вчитель може істотно збагатити арсенал формувального оцінювання учнів, де будуть відображатися не кількісні, а якісні показники їх роботи.

2. ClassFlow - інноваційний інструмент для організації навчального процесу

Classflow - це унікальний багатофункціональний сервіс, який інтегрує в собі:

- функції інтерактивної дошки,

- конструктора інтерактивних уроків,

- тестів, опитувань і дидактичних ігор.

- фідбек

Причому забезпечує зворотний зв'язок із класом не тільки для тестування та опитувань, а й для спільної діяльності під час уроків.

Classflow дозволяє отримувати оперативно результати про хід виконання учнями навчальних завдань, побачити на інтерактивній дошці або просто в комп"ютері вчителя спільні проекти.

Проте, інтерактивна дошка не є обов‘язковою. Адже вчитель керує процесом зі свого девайса.

Вебінар відбувся 26 листопада 2020 року. Але ви можете отримати  запис вебінару та презентація.

Вебінар тривав  4 год 20 хв.   Цікаво?  Можна придбати :)
Вартість : 200 грн.

Після придбання вебінару видається Сертифікат (3 год), згідно виду освітньої  діяльності за КВЕД 85.59

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 844 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1