Навчальний курс "Створення інтерактивних презентацій в PowerPoint та шаблони дидактичних ігор у PowerPoint"
28.07.2022, 14:02

Мета курсу:

Вчитель завжди зацікавлений у тому, щоб створити цікаві та інформативні мультимедійні уроки. Найчастіше він шукає такі можливості поза програмою презентацій PowerPoint, використовуючи онлайн ресурси. Та інколи через відсутність Інтернету або слабкий інтернет, на жаль, такі уроки провести неможливо. Тоді тут можна використати презентації PowerPoint, знаючи "секрети" роботи з ними. Це допоможе зробити уроки мультимедійними, інтерактивними, частково замінивши онлайн ресурси. Тому метою даного курсу є знайомство із маловідомими можливостями презентацій PowerPoint, зокрема анімацією, макросами, тригерами тощо.  Також курс дає можливість ознайомитись із шаблонами для створення інтеактивностей у PowerPoint та окреслити шляхи їх використання в освітньому процесі.

В ході опрацювання курсу вчитель дізнається:

• Про можливості PowerPoint, які знайомі 15-20 % користувачів
  • Як знайти щаблони презентацій та додати в системну папку комп'ютера для постійного користування
  • Як самому створити шаблон презентації
  • Як створити хорошу навчальну презентацію: 5 правил
  • Як додати круті ефекти анімації у презентаціях
  • Як вставити картинку у фігуру в PowerPoint
  • Як видалити фон картинки
  • Про роль тригера в створенні рухомих об'єктів у презентації
  • Про перетягування об'єктів у PowerPoint за допомогою макросів. Завдяки внесеним змінам з допомогою макросів зображення розміщуватимуться в тому порядку, в якому ви перетягуєте їх у необхідну зону. Тобто, це допоможе створити інтерактивні ігри, тести просто у PowerPoint.
  • Про секрети створення мультимедійного уроку у PowerPoint за допомогою гіперпосилань.
  • І про інші лайфхаки роботи з PowerPoint, з допомогою яких ви зробите свої презентації унікальними.
  • Про  макроси, зокрема MoveHim і MoveTo, для створення інтерактивності в презентаціях.

В ході опрацювання курсу вчитель отримає шаблони:

• Тестів (декілька видів)
  • Jeopardy Game
  • Гри: Хто хоче стати мільйонером
  • Гра "Таксі" (при правильній відповіді учень "їде" далі"
  •  Флеш-карток
  • Анаграм (для розпізнавання та вивчення термінів тощо)
  • Шаблон вікторини з вгадування прислів'їв, приказок та крилатих виразів.

Курс представлений наступними відео:

1.PowerPoint правила створення презентацій та підбір шаблонів, дизайн слайдів (48 хв)
2. Power Point - вставка гіперпосиланнь, робота з картинками (40 хв)
3.PowerPoint: анімація, роль тригерів в інтерактивності презентації (48 хв)
4.PowerPoint: використання макросів (23 хв)
5.PowerPoint - готові шаблони для створення тестів, ігор, цікавих презентацій (31 хв)
6. PowerPoint - шаблони для створення інтерактивних цікавих ігор: "Тоднадо", "Будинок з привидами" тощо ( 1 год 12 хв)
7.PowerPoint: використання складніших тригерів та макросів для інтерактивності презентацій. (35 хв)

Компетентності, які формуватимуться в процесі курсу та виконання завдань.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС), включаючи практичну роботу.

Курс буде корисним:

Після опрацювання курсу учасники отримують сертифікат, згідно діяльності суб'єкта підвищення кваліфікації, яким являється автор курсу ФОП Кодола Валентина Іванівна .

•

• Ціна курсу: 200 грн. Після проходження курсу та виконання тестів можна отримати Сертифікат із зазначеними годинами (15 годин/або 0.5 в кредитах ЄКТС)
    Щоб пройти реєстрацію та отримати інформацію щодо оплати, перейдіть за посиланням:
Категорія: Навчальний курс "Створення інтерактивних презентацій в PowerPoint та шаблони дидактичних ігор ... | Додав: uthitel
Переглядів: 161 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0